В Запоріжжі новим секретарем міської ради обрали Регіну Харченко (фото, відео)

Опубликовано 2024/04/24 - 15:49

Після ухвалення рішення про звільнення секретаря міської ради Запоріжжя Анатолія Куртєва, депутати одразу винесли на голосування питання про обрання нового. Єдиним кандидатом запропонували Регіну Харченко. За результатами голосування 37 депутатів проголосували "ЗА" Регіну Харченко. Докладніше - "ЗаБор".

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради Запоріжжя депутати проголосували за відставку Анатолія Куртєва з посади секретаря. За результатами голосування всі 38 присутніх депутатів проголосували "ЗА" його звільнення.

Одразу після цього депутати запропонували проголосувати за нового секретаря міської ради. Кандидатом на цю посаду запропонували Регіну Харченко - адвокатку та колишню голову фракції "Слуга народу" в міській раді.

Після винесення пропозиції депутати розпочали анонімне голосування.

За результатами голосування - 37 депутатів підтримали призначення Регіни Харченко на посаду секретаря міської ради. За сумісництвом вона стає й в.о.мера Запоріжжя.

Першим заступником нового секретаря буде Андрій Бугар.

Що передувало?!

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а за сумісництвом - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка. За попередньою інформацією, Офіс Президента вже затвердив кандидатуру депутата Регіни Харченко.

У вівторок, 22 квітня, фракція "Слуга народу" в міській раді оперативно зібралась, щоб заслухати звіт голови фракції Регіни Харченко. А після цього зібралися знову і вже без неї обрали нового голову. Цікаво, що причиною її зміщення в офіційному документі вказано - недовіра через участь у переговорах щодо припинення повноважень Куртєва. 

Вчора, 23 квітня, ж Регіна Харченко на своїй сторінці в соцмережі опублікувала пост, де звинуватила міську владу, а безпосередньо Анатолія Куртєва у бездіяльності. За її словами, в.о.мера постійно блокує проведення сесій міськради для ухвалення важливих для Запоріжжя рішень. Пости їз тим, що Куртєв блокує проведення сесії опублікували і представники фракції Володимира Буряка. Свою відповідь дала нова голова фракції СН. Вона заявила, що сесія відбудеться й повідомила, що по інформації по нібито злочинах Куртєва, що публікували ЗМІ буде передано запит до правоохоронців. Зробила вона заяву і стосовно нової кандидатури секретаря міськради.

Сьогодні, 24 квітня, зранку Анатолій Куртєва повідомив, що направив власне звернення до Президента України через тиск голови Запорізької ОВА Івана Федорова та звинувачує його в намаганні здійснити політичний переворот.

Біографія

 Регіна Харченко ародилась 21 вересня 1990 року в с. Октябрське Первомайського району АР Крим.

Освіта

2013 – закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

2022 – закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Суспільно-політична діяльність

2016–2021 – помічник-консультант депутата Запорізької обласної ради.

З 2020 й дотепер – депутатка Запорізької міської ради.

Професійна діяльність

2013–2015 – головний спеціаліст-юрисконсульт Управління Пенсійного Фонду України в Жовтневому районі м. Запоріжжя.

2015–2016 – головний державний інспектор юридичного відділу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників м. Запоріжжя.

Просмотров: 3327. Теги: Регина Харченко сессия мэрия
Поделиться: