Регіна Харченко звинуватила міську владу Запоріжжя в бездіяльності та заявила, що потрібне її перезавантаження

Опубликовано 2024/04/23 - 16:48

Минулого тижня з'явилася інформація про усунення Анатолія Куртєва з посади секретаря міськради. Так, за інформацією низки джерел депутат міськради Регіна Харченко може посісти посаду секретаря міськради і (одночасно) очільника міста. Вчора депутати від Слуги народу в міськраді за відсутності Харченко несподівано звільнили її з посади голови фракції. Сьогодні депутат написала пост в якому звинуватила міську владу в бездіяльності, а безпосередньо Куртєва в блокуванні сесій. Вона заявила, що Запоріжжю потрібне перезавантаження влади. Харченко та деякі інші депутати вимагають провести позачергову сесію вже завтра. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а за сумісництвом - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка. За попередньою інформацією, Офіс Президента вже затвердив кандидатуру депутата Регіни Харченко.

Вчора, 22 квітня, фракція "Слуга народу" в міській раді оперативно зібралась, щоб заслухати звіт голови фракції Регіни Харченко. А після цього зібралися знову і вже без неї обрали нового голову. Цікаво, що причиною її зміщення в офіційному документі вказано - недовіра через участь у переговорах щодо припинення повноважень Куртєва. 

Тепер Регіна Харченко опублікувала у своїй соцмережі пост, де звинувачує міську владу, а безпосередньо Анатолія Куртєва у бездіяльності. За її словами, в.о.мера постійно блокує проведення сесій міськради для ухвалення важливих для Запоріжжя рішень.

"Секретар Запорізької міської ради блокує проведення сесій, через що неможливо оперативно втілювати необхідні для міста рішення.  Вже три роки Запоріжжя є прифронтовим містом. За цей час громада пережила багато всього та не раз доводила незламність і головне прагнення: жити в місті, яке розвивається та веде рух під українським прапором. Ми вистояли повномасштабне вторгнення та відстояли місто. Ми працюємо в режимі нон-стоп задля подальшої Перемоги та деокупації наших сіл та містечок.

Нам дивно, що на постійній основі блокуються засідання сесій Запорізької міської ради, що унеможливлює повноцінну роботу органу у прифронтовому місті. Місті, де рішення та допомога повинні прийматись оперативно та спрямовуватись на розвиток та підтримку людей. Замість цього ми отримуємо недовіру до секретаря та місцевого органа у 90%, постійні згадування Запоріжжя у ЗМІ як корумпованого та несамостійного міста та відтік населення, коли його підтримка як тилу, так необхідна військовим. Коли влада не виділяє відповідні кошти — гинуть не тільки люди, а й надії. А значить руйнується тил, який є основою військових", - пише у своєму пості Харченко.

Депутатка заявляє, що Запоріжжю потрібне термінове перезавантаження влади й разом з іншими депутатами вимагає зібрати сесію Запорізької міської ради вже завтра, 24 квітня.

Зі схожим меседжем у соцмережі виступив й інший депутат міськради Запоріжжя Сергій Ільченко від фракції "Партія Володимира Буряка Єднання". За його словами, через блокування сесій міської ради, вже три місяці вони не можуть досягти перегляду петиції про фінансування ЗСУ з міського бюджету. Він також каже про бездіяльність влади та в.о.мера Анатолія Куртєва, зокрема згадує жахливу ситуацію з укриттями та сховищами спільно з бізнесом. 

"На третій рік повномасштабного вторгнення у Запоріжжі катастрофа з укриттями. Більша частина не ремонтувалася та не пристосована до знаходження там людей. А тим паче - у безпеці. Ті, що працюють та наче навіть можуть убезпечити - під замком. І про це знає вся Україна! Коли там оголосили про модульні укриття та співпрацю з бізнесом? Я особисто віддав свій голос ЗА! До кінця 2023 року мало б працювати 23. Встановлений один на бульварі Шевченка і той не працює. ГАНЬБА! І хто там каже про безпеку людей!? Не чули! І так з багатьма сферами життя міста.Через численні звернення містян та працівників бюджетної сфери, ситуація на місцях - катастрофічна! А коли хочеш змінити на краще, бо тобі в цьому місті жити, секретар блокує сесію ЗМР!

На мою думку, вже давно настав час для змін!!! Бо нам потрібна людина, яка усвідомлює відповідальність на своїх плечах, і яка не тікає від обовʼязків, і яка дотримується регламенту Запорізької міської ради (який зобовʼязує провести сесію, якщо петиція набрала необхідну кількість голосів). ВИМАГАЮ провести завтра 24 квітня 2024 року позачергову сесію Запорізької міської ради!!!", - йдеться в пості Ільченко.

До них також доєднався депутат міської ради Михайло Прасол. За його словами, секретар міськради Анатолій Куртєв "недієспроможний організовувати роботу сесії та виконувати задачі, на які він був поставлений". 

"Секретар Запорізької міської ради недієспроможний організовувати роботу сесії та виконувати задачі, на які він був поставлений. Згадаймо петицію №8554 про Програму забезпечення підтримки фронтових військових частин, яка була зареєстрована ще 1 листопада 2023 року. Вона зібрала необхідну кількість підписів та мала б бути розглянута позачергово. Але відповідь ви знаєте. Досі не розглянута. Ми декілька разів намагалися зібрати сесію, але секретар відверто саботує роботу життєдіяльності міста, в час коли ворог стоїть у 25 км від міста, і нам потрібна максимальна оперативність виконання рішень задля суспільного блага громади [...]

Ці та інші питання - це мінімальна кількість того, що озвучується зараз в публічному просторі та потребує НЕГАЙНОГО вирішення шляхом зміни кадрів через їх неможливість подальшої діяльності та нинішнього регресу. Вимагаємо виконати нашу ініціативу та зібрати сесію Запорізької міської ради вже завтра. Підтримайте нас, якщо для вас є важливим розвиток міста Запоріжжя, його майбутнє та український прапор на вулицях", - йдеться в пості Прасола.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3015. Теги: Регина Харченко Куртев Анатолий мэрия сессия Просол Михаил
Поделиться: