В Запоріжжі можуть змінити очільника міста вже на наступній сесії міськради - джерела

Опубликовано 2024/04/19 - 19:36

Вже на наступній сесії міськради Запоріжжя можуть переобрати секретаря міськради, а отже і в.о.мера. Про це "ЗаБору" повідомили джерела в мерії та одразу декілька депутатів міськради. 

Нагадаємо, що Анатолій Куртєв, секретар міськради, став виконуючим обов'язки мера Запоріжжя в 2021 році, після того, як Володимир Буряк за власним бажанням пішов з посади. Як запевняв сам Буряк, пішов він через стан здоров'я. 

Саме на головування Куртєва випало масштабне вторгнення російських окупантів. І згідно опитування, наприклад, на нашому телеграм-каналі, рейтинг довіри до очільника міста зовсім невисокий. 

Розглядався варіант введення у Запоріжжі військової адміністрації, але він не знайшов підтримки свого часу. 

Того тижня, на 12 квітня, було заплановане проведення сесії міськради, але вона так і не пройшла. Її відмінили і дата проведення сесії поки що невідомо. 

Джерела "ЗаБора" у міській владі повідомляють, що сесію перенесли, бо планують на ній розглядати переобрання секретаря міськради. Так, час потрібен для затвердження нової кандидатури. 

Поки кандидата на посаду не називають. Але депутати, з якими довелося поспілкуватися, вважають, що новим очільником мерії може стати жінка. Якщо її кандидатуру затвердять, це буде перший такий прецедент в історії міста. 

Просмотров: 3949. Теги: Куртев Анатолий сессия
Поделиться: