Нова голова фракції СН в Запорізькій міськраді заявила, що вони зроблять запити в правоохоронні органи стосовно Куртєва

Опубликовано 2024/04/23 - 22:41

Після повідомлень про можливу зміну секретаря міськради Запоріжжя, зібралася фракція Слуг народу в міськраді і без голови фракції її вирішили переобрати. Новою головою обрали Інну Пінчук. Сьогодні ціла низка депутатів звинуватила Анатолія Куртєва у тому, що він саботує скликання сесії міської ради. І от свою відповідь дала нова голова фракції СН. Вона заявила, що сесія відбудеться. Повідомила, що по інформації по нібито злочинам Куртєва, що публікували ЗМІ (які ЗМІ і які злочини, не уточнюється) буде передано запит до правоохоронців. Зробила вона заяву і стосовно нової кандидатури секретаря міськради. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а за сумісництвом - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка. За попередньою інформацією, Офіс Президента вже затвердив кандидатуру депутата Регіни Харченко.

Вчора, 22 квітня, фракція "Слуга народу" в міській раді оперативно зібралась, щоб заслухати звіт голови фракції Регіни Харченко. А після цього зібралися знову і вже без неї обрали нового голову. Цікаво, що причиною її зміщення в офіційному документі вказано - недовіра через участь у переговорах щодо припинення повноважень Куртєва. 

Сьогодні ж Регіна Харченко на своїй сторінці в соцмережі опублікована пост, де звинуватила міську владу, а безпосередньо Анатолія Куртєва у бездіяльності. За її словами, в.о.мера постійно блокує проведення сесій міськради для ухвалення важливих для Запоріжжя рішень. Пости їз тим, що Куртєв блокує проведення сесії опублікували і представники фракції Володимира Буряка

Відреагувала на ситуацію і нова голова фракції "Слуга народу" Інна Пінчук. Вона розповіла в соцемережі наступне:

"Як новообраний голова фракції ПП «Слуга народу» в міській раді (вчора на засіданні фракції всі присутні депутати підтримали мою кандидатуру одноголосно) сьогодні мала  досить конструктивну дискусію  з головою ЗОВА Іваном Федоровим з приводу ситуації та бурхливих медіа обговорень навколо ситуації щодо  «сепаратистських чи-то проросійських  заколотів» та використання «в темну» окремих депутатів фракції.
Позиція дуже чітка, депутати від нашої політичної сили нікуди не виїжджали від початку жорстокої війни, (окрім офіційних відряджень та волонтерства), постійно працювали, надаючи підтримку військовим та вирішуючи проблеми міста.
До чого дійшли:
1. Сесія відбудеться, і відбудеться обов’язково, адже депутати мають приймати рішення на користь громади, виключно в межах та у спосіб, передбачені діючим законодавством та Регламентом ЗМР;
2. Фракція ПП «Слуга народу» в Запорізькій міській раді невідкладно збереться для обговорення розповсюдженої ЗМІ інформації щодо, начебто, злочинів діючого Секретаря, підготує запити в правоохоронні органи;
3. Коаліція, як і раніше, буде гуртуватися навколо та з урахуванням позиції депутатів пропрезидентської партії, а не заборонених на державному рівні проросійських сил.
4. Кандидат на посаду Секретаря ЗМР буде висунутий фракцією не за результатами кулуарних перемовин,  усних прохань, а через застосування справжніх демократичних процедур".

Просмотров: 1084. Теги: Инна Пинчук Регина Харченко Слуга народа Куртев Анатолий сессия
Поделиться: