Офіс Президента вже погодив кандидатуру нового очільника Запоріжжя - відомий журналіст

Опубликовано 2024/04/21 - 16:42

Анатолія Куртєва, за попередніми даними можуть змістити з посту секретаря міськради Запоріжжя, тобто автоматично він перестане бути і виконуючим обов’язки мера. Новим очільником міста (секретарем міськради) Офіс Президента вже затвердив депутата Регіну Харченко, запевняє відомий журналіст Яків Носков. 

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а по сумісництву - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка.  

Яків Носков, відомий запорізький журналіст (канал 1+1), який зараз проходить службу в лавах ЗСУ, посилаясь на свої джерела підтверджує не тільки зміну Куртєва, а ще й ротацію заступників міського голови. 

"За перевіреними джерелами, ОП погодив на цю посаду пані Регіну Харченко. 
Зміниться і склад заступників міського голови. Попередньо відомо про відхід Анатолія Васюка, Олександра Власюка та Андрія П’ятницького. Першим заступником (не знаю, чи є фемінітив), найімовірніше, буде Елла Слєпян", - пише журналіст. 

Нагадаємо, що Анатолій Куртєв, секретар міськради, став виконуючим обов'язки мера Запоріжжя в 2021 році, після того, як Володимир Буряк за власним бажанням пішов з посади. Як запевняв сам Буряк, пішов він через стан здоров'я. 

Саме на головування Куртєва випало масштабне вторгнення російських окупантів. І згідно опитування, наприклад, на нашому телеграм-каналі, рейтинг довіри до очільника міста зовсім невисокий. 

 

Просмотров: 5236. Теги: Куртев Анатолий Регина Харченко
Поделиться: