Куртєв направив Президенту звернення, де звинувачує голову Запорізької ОВА в намаганні здійснити політичний переворот (фото)

Опубликовано 2024/04/24 - 09:27

В Запоріжжі з минулого тижня в інфопросторі ходить інформація про усунення Анатолія Куртєва з посади секретаря міської ради Запоріжжя. Вчора депутати міськради виступили зі звинуваченнями в бік Куртєва і вимагають проведення позачергової сесії. Так, сьогодні Анатолій Куртєв повідомив, що направив власне звернення до Президента України через тиск голови ЗОВА Івана Федорова та звинувачує його в намаганні здійснити політичний переворот. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а за сумісництвом - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка. За попередньою інформацією, Офіс Президента вже затвердив кандидатуру депутата Регіни Харченко.

Вчора, 22 квітня, фракція "Слуга народу" в міській раді оперативно зібралась, щоб заслухати звіт голови фракції Регіни Харченко. А після цього зібралися знову і вже без неї обрали нового голову. Цікаво, що причиною її зміщення в офіційному документі вказано - недовіра через участь у переговорах щодо припинення повноважень Куртєва. 

Сьогодні ж Регіна Харченко на своїй сторінці в соцмережі опубліковала пост, де звинуватила міську владу, а безпосередньо Анатолія Куртєва у бездіяльності. За її словами, в.о.мера постійно блокує проведення сесій міськради для ухвалення важливих для Запоріжжя рішень. Пости їз тим, що Куртєв блокує проведення сесії опублікували і представники фракції Володимира Буряка.

Свою відповідь дала нова голова фракції СН. Вона заявила, що сесія відбудеться й повідомила, що по інформації по нібито злочинах Куртєва, що публікували ЗМІ буде передано запит до правоохоронців. Зробила вона заяву і стосовно нової кандидатури секретаря міськради.

А вже сьогодні зранку, 24 квітня, секретар міської ради Анатолій Куртєва у своєму Телеграм-каналі повідомив, що направив особисте звернення до Президента через "тиск з боку голови Запорізької ОВА Івана Федорова".

"Наразі ситуація в депутатському корпусі міської ради кардинально змінилося. Це повʼязано з маніпуляціями новопризначеного голови Запорізької обласної військової адміністрації Івана Федорова, який прагне одноосібно захопити владу в місті та з цією метою здійснює тиск на депутатів Запорізької міської ради, кулуарно збирає підписи із заборонених проросійських партій, вдається до підкупу та тисне на органи місцевого самоврядування так, щоб коаліція більшості у міській раді Запоріжжя складалася саме з партії Шарія, ОПЗЖ, підконтрольної Медведчуку, та сателіта ПІ Оппоблок - «Єднання», підконтрольного проросійському Новінському [...]

Також у своїх намаганнях здійснити в місті політичний переворот, голова ЗОВА Іван Федоров безпідставно звинувачує мене у причетності до протиправних дій на посаді секретаря Запорізької міської ради. З усією відповідальністю повідомляю, що заяви Федорова не відповідають дійсності, а тому я завжди готовий до будь-яких перевірок та до співпраці з правоохоронними органами. Окремо хочу відзначити, що депутати міської фракції партії «Слуга Народу» висловили недовіру колишній голові фракції Регіні Харченко, погодилася на пропозицію Івана Федорова взяти участь у заколоті та зайняти посаду секретаря міської ради", - йдеться в документі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4655. Теги: Куртев Анатолий Федоров Иван Зеленский Владимир
Поделиться: