В Запоріжжі після заяв про призначення новим секретарем міськради Регіни Харченко, її усунули з посади голови фракції СН

Опубликовано 2024/04/23 - 13:31

Нинішнього секретаря міськради Запоріжжя Анатолія Куртєва, за попередніми даними, можуть змістити, а на його місце поставити Регіну Харченко. Так, після появи таких повідомлень вчора, 22 квітня, фракція СН в міській раді оперативно зібралась, щоб заслухати звіт голови фракції. А після цього зібралися знову і вже без неї обрали нового голову. Цікаво, що причиною її зміщення в офіційному документі вказано - недовіра через участь у переговорах щодо припинення повноважень Куртєва. Також в мережі з'явився документ щодо можливого введення міської військової адміністрації у Запоріжжі. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а за сумісництвом - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка. За даними відомого журналіста Якова Носкова, новим очільником міста (секретарем міськради) Офіс Президента вже затвердив депутата Регіну Харченко.

Варто зазначити, що Регіна Харченко є депутаткою міської ради Запоріжжя та була головою фракції "Слуга народу". 

Так, "ЗаБору" стало відомо, що вчора, 22 квітня, відбулось зібрання фракції "Слуга народу" міської ради Запоріжжя. Його ініціатором виступив Кирило Нерянов, головний лікар 9-ї міської лікарні. На зібранні були присутніми 9 депутатів фракції з 11.

На зібранні чинні депутати фракції "Слуга народу" заслухали звіт Регіни Харченко, як голови фракції в міськраді. Їй закидали те, що вона вела нібито не виконувала свої повноваження. На що Харченко дала детальний звіт. Тривало засідання з 16:00 по 17:40. 

А вже о 19:40 депутати зібралися знову, але вже без голови фракції. На цьому засіданні вони переобрали голову фракції. 

Її переобрали через переговори щодо дострокового припинення повноважень Анатолія Куртєва та переговори з очільником Запорізької ОВА Іваном Федоровим щодо цього, вказано в офіційному протоколі зібрання. Також там вказано, що Харченко, будучи головою фракції нібито не виконувала свої повноваження.

Цікаво, що присутнім на зібранні був й нинішній в.о.мера Анатолій Куртєв, про відставку якого й ходять розмови останні дні в інфопросторі Запоріжжя.

Так, на зібрані переобрали голову й нею стала Інна Пенчук. Новими заступниками зробили Кирила Нерянова та Владислава Погорєлого, секретарем стала Ірина Кулєш.

Цікавим також є те, що в мережі з'явився документ від голови ЗОВА про можливе введення міської військової адміністрації в Запоріжжі. 

Нагадаємо, що згідно з опитуванням у мережі в Анатолія Куртєва вкрай низький рейтинг

В нашому телеграм-каналі, ми запропонували людям оцінити роботу очільника міста по шкалі від 5 до 0 балів. Проголосувало вже понад 6 тисяч користувачів. Результати такі:

5276115226191845510_120.jpg

Просмотров: 3518. Теги: Регина Харченко Куртев Анатолий Слуга народа Инна Пенчук Ирина Кулеш
Поделиться: