В Запоріжжі депутати більшістю голосів підтримали відставку Анатолія Куртєва (фото, відео)

Опубликовано 2024/04/24 - 14:23

Сьогодні депутати міської ради Запоріжжя зібрались на позачергову сесії, аби проголосувати за відставку Анатолія Куртєва з посади секретаря. Голосування депутатів проходило анонімно, загалом присутньо було 38 депутатів. За результатами голосування всі 38 депутатів проголосували "ЗА" звільнення Куртєва. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а за сумісництвом - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка. За попередньою інформацією, Офіс Президента вже затвердив кандидатуру депутата Регіни Харченко.

У вівторок, 22 квітня, фракція "Слуга народу" в міській раді оперативно зібралась, щоб заслухати звіт голови фракції Регіни Харченко. А після цього зібралися знову і вже без неї обрали нового голову. Цікаво, що причиною її зміщення в офіційному документі вказано - недовіра через участь у переговорах щодо припинення повноважень Куртєва. 

Вчора, 23 квітня, ж Регіна Харченко на своїй сторінці в соцмережі опублікувала пост, де звинуватила міську владу, а безпосередньо Анатолія Куртєва у бездіяльності. За її словами, в.о.мера постійно блокує проведення сесій міськради для ухвалення важливих для Запоріжжя рішень. Пости їз тим, що Куртєв блокує проведення сесії опублікували і представники фракції Володимира Буряка. Свою відповідь дала нова голова фракції СН. Вона заявила, що сесія відбудеться й повідомила, що по інформації по нібито злочинах Куртєва, що публікували ЗМІ буде передано запит до правоохоронців. Зробила вона заяву і стосовно нової кандидатури секретаря міськради.

Сьогодні, 24 квітня, зранку Анатолій Куртєва повідомив, що направив власне звернення до Президента України через тиск голови Запорізької ОВА Івана Федорова та звинувачує його в намаганні здійснити політичний переворот.

Так, сьогодні ж депутати міської ради зібрались на позачергову сесію аби вирішити низку питань, зокрема й відставку Анатолія Куртєва. На засіданні присутніми були 38 міських депутатів. Цікаво, що самого Куртєва на засіданні не було, також з 11 депутатів від "Слуги народу" в сесійному залі з'явилось тільки 5.

Перед винесенням питання на голосування в залі виступав голова Запорізької ОВА Іван Федоров. Також до слова доєднались й інші депутати, де закликали колег підтримати рішення про відставку Куртєва.

Голосування проходило анонімно, для цього в сесійному залі міської ради поставили кабінки для голосування, як на виборах. 

За результатами голосування всі 38 депутатів проголосували "ЗА відставку секретаря міської ради Запоріжжя Анатолія Куртєва.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2891. Теги: сессия мэрия Федоров Иван Куртев Анатолий
Поделиться: