Голова Запорізької ОВА прокоментував заяву Куртєва щодо тиску на нього (відео)

Опубликовано 2024/04/24 - 18:12

Сьогодні зранку Анатолій Куртєв заявив, що направив звернення до Президента зі звинуваченнями на адресу Івана Федорова у політичному перевороті та нібито тиску на нього. Так, голова ЗОВА прокоментував цю заяву на спільному брифінгу з Регіною Харченко. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, сьогодні, 24 квітня, Анатолій Куртєв повідомив, що направив власне звернення до Президента України через тиск голови ЗОВА Івана Федорова, де також звинувачує його в намаганні здійснити політичний переворот в місті.

Після закінчення позачергової сесії міської ради голова Запорізької ОВА Іван Федоров разом з новопризначеним в.о.мера Регіною Харченко провели спільний брифінг. Там Федоров прокоментував це звернення Куртєва та нібито "тиск", який на нього здійснювали.

За словами очільника області, в нього з Анатолієм Куртєвим було дві емоційні розмови телефоном, він також пропонував Куртєву зустрітись та обговорити позачергову сесію, яка мала відбутись, та всю ситуацію, яка склалась. Однак зустрічі так і не відбуло, запевняє Федоров.

"Вчора (23 квітня - ред.) було зроблено декілька дзвінків. Я запрошував його на зустріч для того, щоб обговорити, в тому числі сесію. Зрозуміло, що ми комунікували з депутатами, зрозуміло, що вони приходили тому, що Запоріжжя це обласний центр. Я розумів, що так чи інакше ми побачимо те, що сьогодні ми побачили (тобто звільнення Куртєва та призначення нового секретаря - ред.). Тож Анатолія Васильовича Куртєва я вчора запрошував для того, щоб ми провели перемовини, щодо того як спільно виходити з тієї ситуації, яку ми всі побачили. На жаль, мені не вдалось зустрітись з ним, хоча до цього ми спілкувались і я не можу привести факторів, в яких я міг би на нього тиснути", - заявив Іван Федоров.

Що передувало?!

Нагадаємо, як вже повідомляв "ЗаБор", за інформацією наших джерел вже на наступній сесії міськради можуть обрати нового секретаря міськради (а за сумісництвом - і в.о.мера). За неофіційною інформацією, новим очільником міста може стати жінка. За попередньою інформацією, Офіс Президента вже затвердив кандидатуру депутата Регіни Харченко.

У вівторок, 22 квітня, фракція "Слуга народу" в міській раді оперативно зібралась, щоб заслухати звіт голови фракції Регіни Харченко. А після цього зібралися знову і вже без неї обрали нового голову. Цікаво, що причиною її зміщення в офіційному документі вказано - недовіра через участь у переговорах щодо припинення повноважень Куртєва. 

Вчора, 23 квітня, ж Регіна Харченко на своїй сторінці в соцмережі опублікувала пост, де звинуватила міську владу, а безпосередньо Анатолія Куртєва у бездіяльності. За її словами, в.о.мера постійно блокує проведення сесій міськради для ухвалення важливих для Запоріжжя рішень. Пости із тим, що Куртєв блокує проведення сесії опублікували й представники фракції Володимира Буряка.

Свою відповідь дала нова голова фракції СН. Вона заявила, що сесія відбудеться й повідомила, що по інформації по нібито злочинах Куртєва, що публікували ЗМІ буде передано запит до правоохоронців. Зробила вона заяву і стосовно нової кандидатури секретаря міськради.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1198. Теги: Федоров Иван Куртев Анатолий
Поделиться: