Перехід на змішане навчання в школах Запоріжжя та області може розпочатись вже цього навчального року - ОВА

Опубликовано 2024/02/08 - 12:14

Останніми тижнями в Запоріжжі влада активно розглядає питання відновлення навчання в школах у змішаній формі. Так, міська рада заявляє, що тільки на те, аби прорахувати варіанти організації харчування потрібно багато часу (1,5 місяця). Й такими темпами змішану форму навчання в місті просто не встигнуть ввести цього навчального року. А от голова Запорізької ОВА Іван Федоров заявив на брифінгу, що все ж відновлення навчання в змішаному форматі в школах - це перспектива цього навчального року. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в Запоріжжі почали активно обговорювати питання переходу школярів на змішану форму навчання. Нещодавно в мерії Запоріжжя відбулась нарада щодо впровадження змішаної форми. Як виявилось, найбільш проблемним питанням є забезпечення харчуванням пільгових категорій дітей. В мерії заявили, що тільки розробка варіанту вирішення цієї проблеми займе 45 днів. За цією заявою батьківські комітети зробили висновок, що цього навчального року, діти сісти за парти не зможуть. При цьому новий голова Запорізької ОВА Іван Федоров на першій нараді заявив, що одним із пріоритетних завдань на новій посаді вважає відновити в Запорізькій області навчання в школах з 1 вересня 2024 року.

Вчора, 7 лютого, Іван Федоров провів першу пресконференцію, як голова Запорізької ОВА. Одним з питань, яке порушувалось там, було відновлення навчання в школах Запоріжжя та області. 

"Я бачив, що це питання викликало якійсь суспільний резонанс. Чи потрібне очне навчання у школах Запоріжжя? На мою думку, потрібно, бо це одна з причин, чому люди приймають рішення виїхати з Запоріжжя — діти не можуть вчитися очно, а онлайн-освіта - вона точно гірша за якістю, ніж офлайн навчання. І друге питання — чи можемо ми ризикувати життям наших дітей і вести їх до шкіл, які точно не підготовлені? Відповідь - точно ні", - заявив Федоров.

За його словами зараз вони готуються провести інвентаризацію щодо того, яка кількість шкіл не має укриттів, що треба зробити для того, аби підготувати укриття, і де це взагалі можливо зробити.

На уточнююче питання від журналістів щодо того, чи відновлення навчання це перспектива з 1 вересня чи все ж є надія запустити його вже цього навчального року, Іван Федоров заявив, що все ж це перспектива нинішнього навчального року.

"Змішана форма навчання — перспектива цього навчального року. Я сподіваюся, що вже найближчим тижнями ми зможемо суттєво змінити ситуацію з навчанням у Запорізькій області", - заявив Федоров.

Нагадаємо, перед цим голова ОВА анонсував "унікальний проєкт безпечної школи" спільний із Мінцифри. Так, на брифінгу Федоров заявив, що цей проєкт будуть впроваджувати на території саме Запоріжжя й вже найближчим часом вони презентують, як все це буде виглядати.

"Найближчими тижнями ми презентуємо, як це буде виглядати. Я буду прикладати максимум зусиль, щоб ці школи також запрацювали з 1 вересня, але тут буде питання будівництва, проєктування, але ми точно це зробимо", - сказав Іван Федоров.

Нагадаємо, що близько двох тижнів тому, 23 січня, "ЗаБор" повідомив, що за інформацією наших джерел на Кабміні погодили кандидатуру нового голови ЗОВА. Пізніше офіційно стало відомо, що Кабмін підтримав відставку Юрія Малашко й затвердив на його місце Івана Федорова, який є мером Мелітополя. Вже 26 січня на брифінгу Юрій Малашко прокоментував затвердження свого звільнення Кабміном і заявив, що наразі ніякого указу від Президента немає, тому він продовжує керувати Запорізькою ОВА.

А вже в неділю, 4 лютого, колективу Запорізької ОВА представили нового керівника Івана Федорова. Він був присутній на нараді з Президентом України, який був в Запорізькій області з робочим візитом. Нагадаємо, "ЗаБор" писав про те, що відомо про нового голову Запорізької ОВА Івана Федорова, зокрема про його декларації за 2022 рік

Нагадаємо, вчора, 7 лютого, на першій прес-конференції з журналістами в якості очільника Запорізької ОВА, Федоров відповів на питання стосовно можливого повернення на посаду в Запорізьку обласну адміністрацію Злати Некрасової.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1982. Теги: школа укрытия Федоров Иван
Поделиться: