В Запоріжжі офіційно призначили нового голову ЗОВА

Опубликовано 2024/02/04 - 15:00

Сьогодні, 4 лютого, колективу Запорізької облдержадміністрації було представлено нового очільника. Замість Юрія Малашко ним став Іван Федоров. Відповідний указ вже з'явився на сайті Президента України.  Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, що близько двох тижнів тому, 23 січня, "ЗаБор" повідомив, що за інформацією наших джерел на Кабміні погодили кандидатуру нового голови ЗОВА. Пізніше офіційно стало відомо, що Кабмін підтримав відставку Юрія Малашко й затвердив на його місце Івана Федорова, який є мером Мелітополя.

Вже 26 січня на брифінгу Юрій Малашко прокоментував затвердження свого звільнення Кабміном і заявив, що наразі ніякого указу від Президента немає, тому він продовжує керувати Запорізькою ОВА.

Сьогодні, 4 лютого, колективу Запорізької ОВА було представлено нового очільника - Івана Федорова. Офіційний указ Президента України вже був опублікований на сайті. Цікаво, що указ датується 2 лютого 2024 року. Цією ж датою датується й указ Президента щодо звільнення Юрія Малашко.

Варто зазначити, що Володимир Зеленський провів на Запоріжжі нараду щодо безпекової ситуації. На кадрах можна побачити, що там не був присутній Юрій Малашко, а був Іван Федоров. 

Також, сьогодні Володимир Зеленський відвідав передові позиції ЗСУ в Запорізькій області в селі Роботине, яке знаходиться на лінії фронту.

- Новий голова Запорізької ОВА: що відомо про Івана Федорова?!

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2556. Теги: Зеленский Владимир Федоров Иван
Поделиться: