Федоров заявив, що серед головних його пріоритетів - підвищити комфорт життя, аби люди не виїжджали з Запорізького регіону

Опубликовано 2024/02/05 - 22:43

Сьогодні Іван Федоров провів першу свою нараду, у якості очільника ЗОВА. Так, серед головних пріоритетів роботи він позначив наступні: допомога  військовим, розпочати навчання в учбових закладах,  отримати якісний медичний сервіс та зробити так, щоби люди залишались у регіоні. Більш того, він заявив, що вони повинні працювати так, аби Запорізька область стала першою в країні, незважаючи на війну і близькість лінії зіткнення. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, що вчора Федорова було офіційно призначено на посаду голови ЗОВА, а Малашко - звільнено з посади

5 лютого пройшла перша нарада Івана Федорова з керівниками  структурних підрозділів, на якій  він розповів, чого очікує він колективу та окреслив пріоритетні напрямки роботи.

Він наголосив, що головним завданням обласної влади на зараз є  всебічна підтримка військових.

Між тим він зазначив, що необхідно зробити усе для того, щоб люди не виїжджали з регіону, а напроти - приїжджали до Запорізької області.

"Кожний в своєму напрямку має робити все для того, щоб люди не лише залишились тут,  а приїжджали та будували своє життя. Тому один з пріоритетів -  зробити школи безпечними та розпочати навчання в учбових закладах з 1 вересня", - заявив Федоров.

На третє місце він поставив - "підвищення рівня надання медичних послуг".

Він нагадав, що в регіоні за останній час не з’явилось жодного сучасного державного чи комунального  медичного закладу. "Тому жителі області не мають можливості отримати якісний медичний сервіс, це треба виправляти", - пояснив очільник ОВА.

Четвертим пунктом став - культурний та патріотичний розвитку регіону.

Під кінець він зробив ще одну амбітну заяву: "Ми повинні працювати так, аби Запорізька область була серед перших в країні, незважаючи на війну і близькість лінії зіткнення. Від нас залежить, який  результат ми покажемо. Тому прошу всіх  включитися в роботу".

- Новий голова Запорізької ОВА: що відомо про Івана Федорова?!Просмотров: 663. Теги: Федоров Иван
Поделиться: