В Запорізькій області 25 шкіл навчаються у змішаному форматі

Опубликовано 2024/02/07 - 15:08

Стало відомо, що в Запорізькій області 25 шкіл навчаються по змішаній системі. За даними ОВА всі ці школи мають укриття й мають змогу "переносити" навчальний процес туди. Також там анонсували унікальний проєкт "безпечної школи" спільно з Мінцифри. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, нещодавно в Запоріжжі почали порушувати питання щодо відновлення навчання школярів безпосередньо в школах, де вже є облаштовані укриття. Так, "ЗаБор" писав, що посадовцями запорізької мерії було оголошено про можливий перехід до змішаного формату навчання для школярів в Запоріжжі.

Пізніше в Запоріжжі відбулась нарада щодо впровадження змішаної форми. За її результатами, стало відомо, що найбільш проблемним питанням є забезпечення харчуванням пільгових категорій дітей. В мерії заявили, що тільки розробка варіанту вирішення цієї проблеми займе 45 днів. За цією заявою батьківські комітети зробили висновок, що цього навчального року, діти сісти за парти не зможуть.

При цьому новий голова Запорізької ОВА Іван Федоров на першій нараді заявив, що одним із пріоритетних завдань на новій посаді вважає відновити в Запорізькій області навчання в школах з 1 вересня 2024 року.

Сьогодні, 7 січня, у прямому ефірі національного телемарафону Іван Федоров заявив, що на сьогоднішній день, в Запорізькій області вже 25 шкіл працюють по змішаній системі навчання. 

"Ми розуміємо: якщо навчальний процес розпочнеться в усіх школах, то відповідальність за безпеку учнів беруть на себе влада і керівники учбових закладів. Наразі 25 шкіл працюють по змішаній системі – там облаштовані укриття і є можливість організувати учбовий процес. Наша мета – 100 відсотків дітей мають відвідувати школи офлайн. Що вже робимо: інвентаризуємо наявні укриття та плануємо в найкоротший термін привести укриття в необхідний стан", - заявив Федоров.

Цікаво відзначити, що ще в листопаді 2023 року тодішній голова Запорізької ОВА Юрій Малашко заявляв, що Рада оборони Запорізької області ухвалила перехід на змішане навчання й нібито в такому форматі повинні були запрацювати аж 36 навчальних закладів Запоріжжя та області. Однак на нараді, яка проходила в мерії, 26 січня 2024 року, батьки повідомили журналістам, що таких шкіл у Запоріжжі немає, лише по області. І то, за попередніми даними, лише дві школи працюють у змішаному форматі навчання. Однією з таких шкіл є навчальний заклад у Широківській громаді, що під Запоріжжям.

Також в телемарафоні Іван Федоров анонсував реалізацію якогось унікального проєкту безпечної школи спільно з Міністерством цифрової трансформації. Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилась заява директорки департаменту освіти та науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк, щодо того, що в Запоріжжі хочуть побудувати першу підземну школу.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1235. Теги: школа укрытия Федоров Иван
Поделиться: