Новий голова Запорізької ОВА відповів на питання стосовно можливого повернення на посаду Злати Некрасової (відео)

Опубликовано 2024/02/07 - 22:02

Сьогодні, 7 лютого, Іван Федоров провів свою першу прес-конференцію з журналістами на посаді голови Запорізької ОВА. Так, серед перших питань були ті, що стосувалися кадрів і можливого повернення на посаду заступниці - Злати Некрасової. Детальніше - "ЗаБор"

Іван Федоров сьогодні підтвердив, що в ЗОВА будуть кадрові зміни і на посадах  заступників і по департаментам. Але не назвав кандидатури і обережно сказав, що серед заступників є ще дві вільні вакансії. Не відповів він і на питання, чи будуть серед нових кадрів - мелітопольці, адже сам Федоров прийшов з посади мера цього міста і вже декілька разів за останній час розповідав про те, що йому вдалося зберегти свою команду.  

Федоров відповів на питання стосовно можливого повернення на посаду в Запорізьку обласну адміністрацію Злати Некрасової. Нагадаємо, що Некрасову звільнив своїм розпорядженням попердній голова ЗОВА Юрій Малашко

Цікаво, що коли спитали за Некрасову, Федоров ще раз перепитав, ніби не чикав саме такого питання. А вже у відповіді став розказувати, що стосовно її звільнення йдуть судові розгляди і це суд повинен усе вирішити. 

"Що стосується колишнього заступника губернатора, то на сьогодні цей заступник звільнений. Не знаю навіть всіх деталей звільнення. На якій підставі звільнений? Знаю, що якась заява зараз розглядається в суді. Я впевнений, що рішення суду буде прийняте в рамках закону. Але на сьогодні я не бачу можливостей, щоби ця людина повернулася на свою посаду та виконувала свої обов’язки". 

До речі, сьогодні Злата Некрасова (перед прес-конференцією Федорова) опублікована відео, в якому заявила, що вона відкликала заяву до суду стосовно поновлення на роботі в Запорізькій ОВА. 

Так, вона заявляє, що для неї це було принципово, коли на посаді був Малашко, а зараз вже не принципово. 

До речі тільки в ТГ-каналі "ЗаБору" її заява набирає переважно дізлайки. 

- Декларації Злати Некрасової: як змінились статки за два роки на посаді замголови Запорізької ОВА.

Просмотров: 4808. Теги: Федоров Иван Злата Некрасова
Поделиться: