В частині шкіл Запоріжжя вже в березні стартує змішане навчання: деталі

Опубликовано 2024/03/01 - 11:04

В Запоріжжі вже цього місяця частина шкіл перейде на змішану форму навчання. За словами голови Запорізької ОВА, відкриється від 40 до 50 навчальних закладів. Водночас днями Міністерство освіти заявило, що офлайн-навчання в Запорізькій області наразі є неможливим. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в Запоріжжі почали активно обговорювати питання переходу школярів на змішану форму навчання. Місяць тому в мерії Запоріжжя відбулась нарада щодо впровадження змішаної форми. За її результатами батьківські комітети зробили висновок, що цього навчального року, діти сісти за парти не зможуть. Після призначення на посаду голови Запорізької ОВА  Іван Федоров на брифінгу із журналістами він уточнив, що перехід на змішане навчання може розпочатись вже цього навчального року.

Так, вчора, 29 лютого, голова Запорізької ОВА Іван Федоров на брифінгу заявив, що у березні 2024 року в Запоріжжі планують відкрити понад 40 навчальних закладів.

"З березня мають бути відкриті на території міста Запоріжжя від 40 до 50 шкіл. Чому я говорю сьогодні не конкретну цифру? Тому що саме в ці дні проводиться перевірка... після якої ми зможемо чітко сказати. Першим пріоритетом буде надання безпечних умов перебування під час освітнього процесу. Другим пріоритетом буде змішана форма навчання, яка сьогодні є на території Запорізької області, але нам треба її збільшити в декілька разів", - заявив Іван Федоров.

Також очільник ЗОВА зазначив, що у Запорізькому районі погодили ще дві школи для роботи у форматі змішаного навчання.

Варто нагадати, що також міська влада Запоріжжя вже офіційно підтвердила те, що в місті планують побудувати підземну школу. Цей проєкт вже погоджений Міністерством освіти. Відомо, що перша підземна школа у Запоріжжі буде в Хортицькому районі. А голова ЗОВА в нещодавньому інтерв'ю взагалі зробив заяву, що у Запоріжжі підземні школи вже будуть до 1 вересня цього року

Також днями заступник міністра освіти України заявив, що в Запорізькій області запровадження офлайн-навчання неможливе через безпекову ситуацію. Це підтвердили й у міській владі, заявивши, що натомість вони запроваджують змішану форму.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1202. Теги: школа
Поделиться: