Очільника Запорізької ОВА збираються відправити у відставку - джерела

Опубликовано 2023/09/20 - 16:10

Стало відомо, що голову Запорізької ОВА готуються відправити у відставку. Як повідомляють джерела "ЗаБору", причиною цьому стала ціла низка питань, які так і не були вирішені обласною владою, а також корупційні скандали, що виникли навколо Запоріжжя та області за його каденції. Докладніше - "ЗаБор".

Про відставку очільника Запорізької ОВА Юрія Малашко "ЗаБору" розповіли джерела в ОП. Документи на його звільнення вже готові, однак поки не підписані.

За даними джерел, з приводу цього питання до кінця тижня у Запоріжжя прибуде представник Офісу Президента України.

Причиною відставки стала низка скандалів, зокрема корупційних, які виникли навколо Запоріжжя та області за каденції Юрія Малашко.

Також повідомляється, що разом із Малашко, у відставку відправлять й скандального очільника Токмацької ВА Олександра Чуба.

Нагадаємо, влітку 2023 року розгорівся скандал через очільника військової адміністрації Токмака Олександра Чуба. Так, стало відомо, що в нього за рік роботи на посаді зарплата перевищила оклад в понад 3 рази й він отримав більше півмільйона гривень. Таким чином його заробітна плата перевищила зарплату Президента України. Пізніше стало відомо, що окрім надбавок для себе й своїх співробітників, голова ВА ще й оформив виплати ВПО. Водночас переселенці з Токмацької громади заявляють, що потреби громади не забезпечуються, а бюджетники скаржаться на невиплати зарплат.  Як повідомляють джерела в правоохоронних органах "ЗаБор", на запит, що був надісланий до Запорізької ОВА щодо цього, там повідомили, що не знайшли ознак корупційних дій.

Між тим очільник ВА проходить зараз по двох справах, одна з яких стосується держзради.

Також нещодавно в Запоріжжі виник скандал навколо Запорізької ОВА. За попередньою інформацією в Запоріжжі був затриманий, на отриманні хабаря, Анатолій Ченцов, якого називали радником голови ЗОВА та заступником начальника департаменту АПК облдержадміністрації. Так, інформацію оприлюднила колишня заступниця голови ЗОВА Злата Некрасова та ще декілька телеграм-каналів. Але в Запорізькій ОВА зберігали тишу і ніяк не коментували цю інформацію.

Майже через тиждень після скандалу очільник ЗОВА дав коментар журналістам, де заявив, що Ченцов не є його радником, однак не заперечив того, що той дійсно взяв взятку, заявивши що ведеться розслідування ДБР.

Також за каденції Юрія Малашко, виник скандал із виділенням коштів на ремонт доріг у прифронтових територіях Запорізької області, які знаходяться під постійними обстрілами рашистів. Загальна сума, яку планували виділити, майже 300 мільйонів гривень.

Серед останніх скандалів також є початок реконструкції стели Запорізької області, яка встановлена на кордоні з Дніпропетровською областю. Містяни не розуміють доцільність такої реконструкції в воєнний час, а в пресслужбі ЗОВА не можуть пояснити навіщо вона проводиться.

Також в ОП вважають, що невиконані багато поточних питань, погано налагоджена комунікація із ЗМІ , а також ж нерозуміння того з якими бізнес-елітами веде діалог нова адміністрація ЗОВА.

На цей час нова кандидатура на посаду голови ЗОВА ще не затверджена.

Нагадаємо, Юрія Малашко призначили на посаду начальника Запорізької ОВА 7 лютого 2023 року. На сьогодні він пробув на посаді 255 днів.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3425. Теги: Юрий Малашко
Поделиться: