Голова однієї з військових адміністрацій Запорізької області за рік роботи отримав більшу зарплату ніж Президент

Опубликовано 2023/06/12 - 16:31

Стало відомо, що в очільника міської військової адміністрації Токмака Олександра Чуба за рік роботи на посаді заробітна плата перевищила оклад в понад 3 рази й він отримав більше півмільйона гривень. Виходить, що його зарплата є вищою ніж у народних депутатів та, навіть, Президента України. Докладніше - "ЗаБор".

Голова Токмацької МВА Олександр Чуб надбавками та преміями збільшив собі заробітню плату. Про це "ЗаБору" стало відомо з документа, який відповіддю на запит одного з нардепів.

Там вказано, що його офіційний оклад, як очільника військової адміністрації за рік роботи становить 165 681 гривню. Однак, як виявилось надбавками та преміями Чуб збільшив свою зарплату в понад 3 рази й вийшло, що за рік він отримав 540 110 гривень.

Так, за рік він отримав 131,5 тисячі гривень надбавок, 297,2 тисячі гривень премії, а також 76,4 тисячі інших виплат.

Таким чином виявилось, що зарплата голови Токмацької МВА є вищою ніж у народних депутатів, які отримують 40 тисяч гривень на місяць та, навіть, Президента України.

При цьому варто зазначити, що своїм підлеглим він також протягом року нараховував великі премії. Загальна їх сума, разом із виплатами йому самому (надбавки, премії ті інше) становять більше 2,9 мільйонів гривень. За попередніми даними, в Олександра Чуба найвища зарплата з усіх очільників військових адміністрацій у Запорізькій області.

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що освітянам, які підтримують Україну та не співпрацюють з окупантами, в окупованому Токмаку по декілька місяців не виплачували зарплати.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4465. Теги: зарплата
Поделиться: