В Запоріжжі скандал із затриманням на хабарі радника Малашко: звинувачення від Некрасової і мовчання ЗОВА (відео)

Опубликовано 2023/09/09 - 17:36

За попередньою інформацією в Запоріжжі був затриманий на отриманні хабару Анатолій Ченцов, якого  називають радником голови ЗОВА та  заступником начальника департаменту АПК облдержадміністрації.  Її оприлюднює звільнена з посади колишня заступниця голови ЗОВА та низка телеграм-каналів.  До речі, прес-служба Запорізької ОВА ніяк не коментує цю інформацію. Детальніше -  "ЗаБор".

За оприлюдненою інформацією Злати Некрасової в мережі, по закінченню робочого часу 5 вересня, слідчі ДБР України безпосередньо у кабінеті керівництва департаменту АПК ЗОВА затримали "на гарячому" Ченцова Анатолія Олександровича. "Взяли" його на хабарі більше 100 тис $. 

"Ще пару місяців тому, пан Малашко представив громадянина Ченцова колективу ЗОВА, як "наглядач" с фермерських та земельних питань. 
За оперативною інформацією, пан Малашко також проходить по справі, як фігурант злочину.
Спочатку Ченцов був радником Малашка, потім був призначений заступником департаменту АПК.
Ченцов вже у СІЗО, дає свідчення...", - заявляє Некрасова

rudn15-40-19.jpgТакож вона повідомила, що на 8 вересня Малашка викликали до Києва. "Чекаємо на зняття", - коментує це екс-заступниця голови ЗОВА. 

Після появи інформації про хабар чиновника в соцмережі почали з’являтися заяви від так званої групи "Грішин-Прасол" з підтримкою Малашко. 

Далі більше.  Микита Кравченко, якого теж пов’язують із групою Гришина-Просола, публікує на своїй сторінці  інформацію, що нібито Ченцов є ставлеником Некрасової та Щербини. В якості доказу він публікує дані із декларації Некрасової, де вона вказує,  що жила свого часу на квартирі у Максима Бойко. А він є зараз головою департаменту АПК Запорізької області, тобто начальником Ченцова. 

372021336_2053887368288624_3310732545858416302_n.jpg


Ніяк зв'язок зі Златою Некрасовою, чи Віктором Щебиною (якого називають співмешканцем Некрасової) він довести не може.   

Цікаво також, що усі п’ять останніх публікацій на сторінці в мережі Кравченко присвячені чи Некрасовій, чи Куртєву, чи їм обом. 
   
Ось, що саме пише Кравченко

"Заступник голови департаменту агропромислового комплексу Ченцов якого впіймали на хабарі виявився ставлеником Некрасовой та Щербини. 
Гроші які передавались через Ченцова призначались для його руководителя голови департаменту АПК Запорізької області Максима Бойко (єкс працівник прокуратури Запорізького району. Доречі головою района тогда був Віктор Щербина. Максим на той час закривав очіна пограбкнок району Віктором).
Максим Бойко давній друг Некрасовой та Щербини. Некрасова навіть дуже довгий час проживала у нього у квартирі, про що вказала у своїй офіційній декларації
Максима Бойко та Ченцова на ці посади за гроші пролобіював Щербина та Некрасова через агропромислову вертикаль у Київі."

kr2.jpg

Сайт "ЗаБор" звернувся до прес-служби ЗОВА з приводу інформації про хабар Ченцова. Але тут заявили, що не знають усіх радників, а стосовно якісь співробітників треба звертатися до відділку кадрів ЗОВА з офіційним запитом. 

Звернулися журналісти і до нового очільника відділу інформаційної політики ЗОВА Дениса Савенкову. Він пообіцяв знайти відповідь на це питання: "Зроблю все можливе, аби надати коментар". Але більше ніж за добу не зміг з’ясувати, чи працює Ченцова в ЗОВА і чи є (був) він радником Малашко.  

Наприкінці Некрасова записала ще й відео з приводу Ченцова-Малашко, де "проїхалася" і по Савенкову. 

Що відомо про Ченцова?

У 2020 році Анатолій Ченцов був кандидатом на посаду голови Сумської ОДА. На той час він -помічник нардепа (єкс-запоріжця і екс-керівника СБУ) Валентина Наливайченка на громадських засадах. 

Він був  членом ГО "ЦЕГРІН СЛОБОЖАНЩИНА" у Сумах та ПП "ДПР Валентина Наливайченка "Справедливість"
Судячи з декларації  Ченцова, яку він подавав в конкурсі на посаду, в 2019 році він не заробив ні копійки.  А нерухомість він має на окупованій частині Донбасу в Єнакієво. 

 Його звинуватили у тому, що він подав недостовірні дані у своїй декларації.

На цей час відомо, що на Ченцова зареєстрована благодійна єнакіївська організація, а також він є представником сумської фірми "Оксавіт Укрпоставка". 

 

Просмотров: 4026. Теги: Юрий Малашко Злата Некрасова
Поделиться: