Очільник Запорізької ОВА нарешті прокоментував затримання чиновника облдержадміністрації на хабарі в 100 тисяч доларів (відео)

Опубликовано 2023/09/14 - 14:32

Нещодавно в Запоріжжі спалахнув скандал з ОВА - стало відомо, що був затриманий на отриманні великого хабаря Анатолій Ченцов, якого називали радником голови ЗОВА та заступником голови департаменту ЗОВА. Тепер сам Малашко прокоментував його затримання. Він заперечив, що Ченцов його радник, але не заперечив іншого. 

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав, що в Запоріжжі виник новий скандал навколо Запорізької ОВА. За попередньою інформацією в Запоріжжі був затриманий, на отриманні хабаря, Анатолій Ченцов, якого називали радником голови ЗОВА та заступником начальника департаменту АПК облдержадміністрації. Так, інформацію оприлюднила колишня заступниця голови ЗОВА Злата Некрасова та ще декілька телеграм-каналів. Але в Запорізькій ОВА зберігали тишу і ніяк не коментували цю інформацію. Так, портал намагався отримати коментар в пресслужбі ЗОВА ще з четверга того тижня. 

Некрасова ж повідомляла, що Малашко викликали в Київ "на ковер", але зробили йому "останнє китайське попередження".

Сьогодні, 14 вересня, очільник Запорізької ОВА прокоментував затримання Ченцова й заявив, що той не є його радником. За його словами, наразі тривають слідчі дії.

Сьогодні був брифінг голови ЗОВА стосовно відбудови зруйнованих будинків, але він його так швидко завершив, що журналісти просто не мали можливості поставити свої питання. Очільника області наздогнали вже в коридорі. 

"По-перше, він не мій радник. Він є заступником департаменту агрополітики. Це по-перше. По-друге, зараз ідуть слідчі дії, і це є таємниця. Але в той же час хочу повідомити, що будь-які прояви корупції безпосередньо в адміністрації чи інших військових адміністрацій є неприпустимими, особливо у військовий час і будь-які прояви будуть жорстко наказано відповідно до закону", - нарешті заявив Юрій Малашко у коментарі журналістам.

При цьому, після розголосу інформації щодо затримання чиновника Запорізької ОВА, в мережі з'явилася "група підтримки Малашко", яка назвала Анатолія Ченцова ставлеником Некрасової-Щербини. Цю інформацію прокоментувала сама Некрасова й заявила, що і Ченцов, і Максим Бойко, який є головою департаменту агрополітики, прийшли на роботу до облдержадміністрації за каденції Юрія Малашко, коли сама Некрасова вже не працювала там.

"Незважаючи на всі інформаційні вкидання, які в останніх сподіваннях намагається робити новий голова військової адміністрації Малашко, що він не винен у хабарі і це все Некрасова, даю офіційний коментар:
-Ченцов Анатолій, Максим Бойко – це люди яких призначав Малашко. При попередньому Голові адміністрації ці люди в адміністрації не працювали. Це легко перевірити.
Чесно кажучи у мене досі здивування, як Малашка не звільнили після такого хабара у кабінеті. Знаю, що мене читає багато силових структур, прохання навести різкість у цій справі…", - заявила ексчиновниця ЗОВА.

msg-1778124531-8727.jpg

"ЗаБор" звернувся до пресслужби Запорізької ОВА з проханням надати інформацію щодо того, коли були прийняті на роботу Максим Бойко й Анатолій Ченцов, однак там не змогли одразу надати цих даних. 

В пресслужбі підтвердили, що Ченцов нещодавно отримав посаду, а от стосовно Бойко не змогли відразу уточнити інформацію. 

Але "ЗаБор" знайшов у відкритих даних сервісу "Опендатабот" інформацію  щодо Максим Бойко, де повідомляється, що він став керівником департаменту агропром­ислового розвитку Запорізької ОДА 2 травня 2023 року (тобто вже після вступу на посаду Малашко). А от інформації щодо призначення Ченцова на посаду заступника департаменту на сервісі чомусь немає.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1787. Теги: Юрий Малашко Злата Некрасова
Поделиться: