В Запоріжжі відомо вже про якнайменше 3 підземні школи, які планують побудувати у місті

Опубликовано 2024/03/24 - 22:45

На позачерговій сесії міської ради 22 березня депутати прийняли ряд важливих рішень, одне з яких - передача функцій замовника з будівництва укриттів. Отже у Запоріжжі додатково створять дві підземні школи. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, з початку 2024 року в Запоріжжі почали активно обговорювати питання переходу школярів на змішану форму навчання. У січні в мерії Запоріжжя відбулась нарада щодо впровадження змішаної форми. За її результатами батьківські комітети зробили висновок, що цього навчального року, діти сісти за парти не зможуть. Після призначення на посаду голови Запорізької ОВА  Іван Федоров на брифінгу із журналістами на початку лютого він уточнив, що перехід на змішане навчання може розпочатись вже цього навчального року.

Також міська влада Запоріжжя вже офіційно підтвердила те, що в місті планують побудувати підземну школу. Цей проєкт вже погоджений Міністерством освіти. Відомо, що перша підземна школа у Запоріжжі буде в Хортицькому районі. А голова ЗОВА в нещодавньому інтерв'ю взагалі зробив заяву, що у Запоріжжі підземні школи вже будуть до 1 вересня цього року. Нещодавно мерія повідомила, що запорізький ліцей №99 (Хортицький район) став одним з 5 освітніх закладів України, який європейські партнери відібрали для участі у міжнародному проєкті "Укриття в школах України", започаткованому під патронатом уряду Литви. 

Отже за підсумками сесії міської ради, що пройшла 22 березня, місто передало державному підприємству «Місцеві дороги Запорізької області» функції замовника щодо будівництва протирадіаційних укриттів у школі №88 (Космічний мкрн) та гімназії №107 (Південний мкрн). 

“Реалізація цього проєкту спільно з Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ сприятиме підвищенню рівня безпеки запорізьких дітей в умовах війни. Дозволить створити у Запоріжжі дві підземні школи”, – повідомляє пресслужба Запорізької міської ради.

 

..

Просмотров: 1022. Теги: подземная школа укрытия школа
Поделиться: