В Запоріжжі міська влада планує провести опитування щодо навчання дітей під час повітряних тривог (відео)

Опубликовано 2023/09/15 - 09:28

На сьогодні одним із найобговорюваніших питань у Запоріжжі серед містян є навчання школярів під час повітряних тривог. У міській владі заявили, що наразі навчальний процес діє за наказами та рекомендаціями МОН й ДСНС України, однак там вже підготували запити щодо їх можливого змінення. Також в мерії заявили, що після отриманих відповідей, планують провести опитування на рівні міста щодо цього питання. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" повідомляв, що в Запоріжжі батьки вимагають, щоб онлайн-навчання в школах продовжувалось і під час тривог. Така петиція на сайті міськради усього лише за добу набрала необхідну кількість голосів. Після в мерії заявили, що дане питання будуть розглядати на найближчій сесії міської ради. Також була проведена нарада з освітянами, на якій посадовці казали лише усім відомі речі й виказували стурбованість  тим, що освітній процес просто "накривається".

Тепер у міській владі вкотре вирішили роз'яснити питання дистанційного навчання у Запоріжжі та навчання під час повітряних тривог.

Так, заступник міського голови Анатолій Васюк записав відео, де заявив, що наразі навчальний процес працює за чинними законами України, наказами, листами, і рекомендаціями Міністерства освіти та рекомендаціями ДСНС України. За його словами наразі мерія підготувала запити до всіх відповідних служб щодо можливого змінення алгоритмів під час навчання в тривоги.

"Освітній процес призупиняється під час тривог - для того, щоб і діти, і педагоги могли пройти до безпечних місць. Таке рішення спирається виключно на чинні закони України, накази, листи, і рекомендації Міністерства освіти та рекомендації ДСНС України. На жаль, у серпні за кількістю і тривалістю повітряних тривог Запоріжжя вийшло на перше місце по Україні. Часті тривоги, а разом з ними і перерви у навчанні, викликають занепокоєння серед батьків міста. Вже підготовлено запити у відповідні служби щодо можливої зміни алгоритму дій вчителів під час тривог. Подальше рішення буде ухвалюватися за результатами отриманої відповіді", - заявив Васюк.

Він зазначив, що саме за результатами відповідей на їх запити мерія й буде ухвалювати рішення. Також готується опитування на рівні міста щодо навчання школярів під час повітряних тривог у Запоріжжі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1359. Теги: мэрия школа дистанционное обучение
Поделиться: