Мерія Запоріжжя прокоментувала петицію щодо навчання під час повітряних тривог

Опубликовано 2023/09/11 - 09:34

В Запоріжжі батьки створили петицію щодо того аби під час повітряних тривог у дітей продовжувалось онлайн навчання. У мерії офіційно прокоментували таку пропозицію запоріжців й повідомили, що питання будуть розглядати на сесії міськради. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" повідомляв, що в Запоріжжі батьки вимагають, щоб онлайн-навчання в школах продовжувалось і під час тривог. Така петиція на сайті міськради усього лише за добу набрала необхідну кількість голосів.

Тепер у пресслужбі мерії офіційно прокоментували цю петицію. 

"Запоріжці створили петицію у якій запропонували дозволити проводити онлайн-уроки під час повітряних тривог, за умови згоди та взяття батьками на себе відповідальності за це. Збір підписів розпочався лише у п’ятницю. І хід голосування одразу підтвердив, що це питання дуже важливе для запоріжців. За кілька днів петиція набрала 1632 голоси. Це при тому, що для розгляду петиції потрібно лише 750 голосів", - йдеться у повідомленні мерії.

У пресслужбі зазначають, що питання щодо продовження онлайн-навчання навіть під час повітряних тривог буде винесено на найближчу сесію міської ради Запоріжжя, де рішення щодо цього будуть приймати депутати.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 9557. Теги: школа дистанционное обучение мэрия
Поделиться: