В Запоріжжі батьки вимагають від влади продовжувати онлайн навчання в школах під час повітряних тривог

Опубликовано 2023/09/10 - 13:24

Зараз у Запоріжжі спостерігається велика кількість повітряних тривог, через  що онлайн-навчання у школах майже не має.  Батьки вимагають, щоб навчання (онлайн) продовжувалось і під час тривог. Така петиція на сайті міськради усього лише за добу набрала необхідну кількість голосів.  Детальніше - "ЗаБор".

В Запоріжжі мерія та ЗОВА відмовились від змішаної форми навчання через близькість до фронту. Міська влада запевняла, що в них відпрацьований формат дистанційного навчання.  Але із початком навчального року, занять практично немає, через велику кількість тривог.

Батьки скаржаться, що на їх плечі лягло навчання дітей, а вчителя тільки завдання дають. Більш того, у деяких навчальних закладах з батьків зібрали підписи, що вони особисто несуть відповідальність за те, що їх дитина навчається під час повітряних тривог, але уроки під час тривог так і не йдуть. В навчальних закладах кажуть, що таке розпорядження мерії.
  
Петицію «Онлайн навчання під час повітряних тривог» створив Олександр Науменко.

«Потрібно дозволити вчителям проведення уроків онлайн, за умови взяття на себе відповідальності батьків. Діти не можуть навчатися самостійно бо в Запоріжжі більшість часу повітряна тривога», - пише він.

Дата початку збору підписів - 8 вересня, а вже 9 вересня  необхідна кількість голосів  (750) для розгляду на сесії міськради була зібрана.

На цей час кількість голосів продовжує зростати і їх вже більше 1 тисячі.  

Нагадаємо, що в Запоріжжі із переходом комунальних дитсадків на роботу онлайн, почали відкриватися приватні дитсадки

Просмотров: 4351. Теги: школа дистанционное обучение
Поделиться: