Під Запоріжжям планують побудувати ще одну підземну школу - ОВА

Опубликовано 2024/04/22 - 15:50

В Запоріжжі на сьогодні збираються побудувати щонайменше 3 підземні школи до 1 вересня. Але тепер голова ЗОВА повідомив про плани на будівництво такої школи-укриття й в громаді в Запорізькому районі. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, з квітня 2024 року запорізькі школярі 24 навчальних закладів вперше від початку повномасштабної війни отримали змогу вийти на навчання в школи за змішаною формою навчання.

Нагадаємо також, що із відкриттям навчального процесу в школах, містянам заборонили приходити туди у тривогу в той час, коли там навчаються діти. Отже, людям пропонують йти у "найпростіші укриття" - тобто  підвали, в яких навіть немає другого виходу.  

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров на брифінгу розповідав, що до 1 вересня вони планують збудувати декілька підземних шкіл та оптимізувати укриття навчальних закладів так, щоб вони могли прийняти 40 тисяч учнів. Так, на сьогодні відомо, що тільки в Запоріжжі планують побудувати щонайменше три підземні школи.

Сьогодні, 22 квітня, голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що відвідав школи в Павлівській громаді під Запоріжжям, де діти також навчаються за мішаною формою навчання.

"Відвідав дві школи Павлівської громади Запорізького району. Ці заклади одними з перших у Запорізькій області започаткували змішане навчання. На уроки їздять понад 300 дітей із 11 населених пунктів, в тому числі із сусідньої області", - повідомив очільник області.

Федоров поділився, що в Павлівській громаді, як і в Запоріжжі, планують побудувати підземну школу. Також він назвав ще дві задачі - це організувати громаду автобусами для підвозу школярів та відремонтувати дороги між населеними пунктами.
 
За словами очільника ЗОВА, загалом у змішаному форматі здобувають освіту 10 тисяч дітей у 51 закладі Запорізької області.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 601. Теги: подземная школа укрытия школа Федоров Иван
Поделиться: