Перший тиждень змішаного навчання: в школи вийшли 1,5 тисячі учнів (відео)

Опубликовано 2024/04/05 - 12:02

З 1 квітня в Запоріжжі запрацювали перші школи за змішаною формою навчання. Так, голова Запорізької ОВА розповів, що на сьогодні 1,5 тисячі дітей безпосередньо ходять в школи й навчаються там. За його словами, до 1 вересня вони планують збудувати декілька підземних шкіл та оптимізувати укриття навчальних закладів так, щоб вони могли прийняти 40 тисяч учнів. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 27 березня запорізький виконком офіційно погодив перехід на змішану форму навчання перших 24 навчальних закладів обласного центру. Пізніше було опубліковано офіційний список навчальних закладів, які вже з 1 квітня повинні були вийти на навчання.

Так, сьогодні, 5 квітня, очільник Запорізької ОВА Іван Федоров на брифінгу розповів, як пройшов перший тиждень навчання за змішаною формою у Запоріжжі. За його словами, на сьогодні 1,5 тисячі дітей ходять до шкіл офлайн за згодою батьків.

"Приблизно 1,5 тисячі учнів прийшло до шкіл протягом цього першого тижня. Є також важливим те, що кожного дня ми бачимо тенденцію - нові й нові батьки погоджуються та звертаються до шкіл аби їх діти також відвідували школи офлайн. Вчора (4 квітня - ред.) ми відвідали декілька таких шкіл і є надрадісним той факт, що діти деякі вперше побачили своїх однокласників, їм подобається ходити до школи, це значно краще ніж сидіти вдома й навчатися із планшетом", - сказав Федоров.

Він також зазначив, що вчора, 4 квітня, в Запоріжжі були чутні вибухи під час повітряної тривоги. В цей час проходив навчальний процес, однак діти, які навчались в спеціалізованих укриттях вибухів не чули. Нагадаємо, вчора рашисти завдали удару по Широківській громаді під Запоріжжям, постраждала цивільна інфраструктура.

"Це точно краща безпекова ситуація, аніж діти просто знаходились би вдома, де вони були б у вкрай більш небезпечному становищі, ніж вони сьогодні знаходяться в укриттях шкіл під час освітнього процесу", - додав голова ОВА.

Він також поділився планами щодо майбутнього навчального року, який стартує в Запоріжжі та області 1 вересня. За словами Федорова, до вересня вони планують побудувати одразу декілька повноцінних підземних шкіл. Нагадаємо, на сьогодні відомо, що в Запоріжжі побудуть щонайменше 3 підземні школи

"Ми будемо збільшувати кількість відбудованих укриттів для того, щоб у змішаному форматі розпочинати навчання. В тих школах, де є великі укриття, ми наразі будемо узгоджувати із представниками ДСНС, рятувальників, Держспоживслужби можливість встановлювати перегородки, щоб розбивати ці великі приміщення на класи, щоб більшій кількості дітей дати можливість навчатися в підземеллі. Наша мета на 1 вересня - 40 тисяч учнів, які знаходяться на території Запоріжжя мають мати змогу навчатися офлайн. Точно тенденція виправдала себе, ми будемо йти цим шляхом", - заявив Федоров.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 917. Теги: укрытия Федоров Иван школа
Поделиться: