В Запоріжжі містяни не можуть використовувати укриття в школах, де йде навчання: в мерії пояснили таке рішення 

Опубликовано 2024/04/17 - 16:18

Для місцевих жителів Запоріжжя укриття, які знаходяться в школах закриті для користування в будні дні. Про це повідомили у міській раді. Такими сховищами запоріжці можуть користуватись на вихідних, або вночі. А щоб не плутати людей, на час навчання укриття в закладах освіти, якими раніше користувалися містяни, виключили з фонду захисних споруд. До речі мерія так і не відкрила жодного укриття спільно із бізнесом. Докладніше - "ЗаБор".

В Запорізькій області наразі за змішаною формою навчаються учні в понад 50-ти школах з них близько 25 в Запоріжжі. Навчання триває з 8:00 до 17:00 у дві зміни. В час, коли в школі є діти, нікого, окрім учасників освітнього процесу, до укриттів, де проводять уроки, не пускатимуть. 

Нагадаємо, "ЗаБор" вже публікував інформацію щодо того, що простим жителям не можна буде знаходитись в шкільних укриттях під час навчального процесу. Тоді її повідомляли із посиланням на постанову Кабінету міністрів України.

Тепер і у Запорізькій міськраді розповіли, що користуватись сховищами у школах запоріжці можуть на вихідних, або вночі. А щоб не плутати людей, на час навчання укриття в закладах освіти, якими раніше користувалися містяни, виключили з фонду захисних споруд. Про це розповіли на запорізькому ресурсі "Січемо".

Натомість у міськраді вказали "альтернативні сховища" - це найпростіші укриття, які перевірені районними комісіями, та дозволяють розміщувати там людей. Такі сховища нібито будуть доступні містянам цілодобово. 

Це річ вочевидь про підвали будинків, які не мають другого виходу. І через те, що багато з них не відкривається в тривогу вже було багато скандалів. 

Повний перелік адрес незабаром з'явиться на сайті міськради. Також, де саме вони розташовані, можна буде дізнатися у школах, представники навчальних закладів надаватимуть містянам всю інформацію.

Нагадаємо, що вже 6 місяць мерія не може відкрити жодного укриття, які повинні були відкриватися коштом бізнесу. Відкриття їх просто блокується через не підключення до електропостачання, розповідають бізнесмени.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 345. Теги: укрытия школа мэрия
Поделиться: