На Запоріжжі лише в половині від усієї кількості шкіл можна облаштувати укриття для навчання дітей - ОВА

Опубликовано 2024/04/19 - 16:52

На сьогодні в Запоріжжі та області за змішаною формою працює 50 шкіл, де вчиться 10 тисяч дітей. Голова Запорізької ОВА заявив, що підземні школи будуть будувати через те, що не всі навчальні заклади взагалі мають укриття. За його словами, зі 118 шкіл області лише в половині можна відремонтувати та пристосувати для навчання укриття. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, з 1 квітня в Запоріжжі запрацювали перші школи за змішаною формою навчання. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров на брифінгу розповідав, що до 1 вересня вони планують збудувати декілька підземних шкіл та оптимізувати укриття навчальних закладів так, щоб вони могли прийняти 40 тисяч учнів. Нещодавно Кабмін виділив додаткові 500 мільйонів гривень на будівництво укриттів в школах Запоріжжя та області.

В прямому ефірі національного телемарафону очільник Запорізької ОВА Іван Федоров розповів про перебіг навчання у Запорізькій області. За його словами, на сьогодні в Запорізькій області знаходиться 50 тисяч дітей, які навчаються онлайн. З 1 квітня 51 школа, де вчиться 10 тисяч дітей, працює в змішаному форматі.

"Звичайно це надскладні умови, пристосовані умови, але найголовніше, що ці умови безпечні. Головним також є те, що наші діти спілкуються і в офлайн-форматі здобувають освіту, а це точно якісніше ніж в онлайн. Ще 40 тисяч дітей здобувають освіту онлайн і до 1 вересня, ми маємо на меті, дати їм можливість, якщо їхні батьки виявлять згоду, ходили до шкіл офлайн", - зазначив Федоров.

Він пояснив, що для цього побудують абсолютно нові та інноваційні підземні школи, а також відремонтують вже наявні приміщення укриттів у навчальних закладах.

"На жаль, зі 118 шкіл, які на території Запорізької області, лише у половини є укриття, які взагалі можна відремонтувати та пристосувати для навчання", — сказав Федоров.

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що для місцевих жителів Запоріжжя укриття, які знаходяться в школах закриті для користування в будні дні. Про це повідомили у міській раді. Такими сховищами запоріжці можуть користуватись на вихідних, або вночі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 200. Теги: укрытия школа подземная школа Федоров Иван
Поделиться: