Як йде робота по відновленню зруйнованих росіянами будинків у Запоріжжі (фото, відео)

Опубликовано 2023/09/08 - 14:45

У запорізьких багатоповерхівках, які серйозно постраждали внаслідок ракетних ударів російських терористів, тривають роботи з реконструкції. Так, на будинку по вулиці Кияшко вже почали укладку металочерепиці, а по проспекту Соборному, 151 закінчили відбудову другого поверху зруйнованого під’їзду, повідомляє прес-служба мерії. Детальніше - "ЗаБор".  

Нагадаємо, що ще у квітні 2023 року на засіданні запорізькі депутати ухвалили виділення коштів з міського бюджету на реконструкцію чотирьох зруйнованих будинків Запоріжжя. Ще 7 будуть відновлені за кошти державного бюджету. Нещодавно стало відомо, що Уряд України нарешті виділив кошти на реконструкцію цих семи будинків - загалом понад 815 мільйонів гривень. Також "ЗаБор" вже розповідав, про попередні етапи відбудов на всіх будинках.

Так, мерія за рахунок міського бюджету, виділила кошти на відбудову 4 будинків по адресам: вул. Сталеварів, 16, пр. Соборний, 151, вул. Кияшка, 22, вул. Зестафонська, 10.

Раніше  мерія звітувала про процес відбудови на 3 серпня 2023 року. А потім звіт вже був 27 серпня

На Кияшка, 22 облаштовано обрешітку і мембрану на покрівлі, розпочато укладання металочерепиці. Виконуються монтаж внутрішніх перегородок, демонтаж старої та монтаж нової підлоги, штукатурні роботи у квартирах і в укритті будинку. Наступного тижня заплановано встановлення вікон на сходових клітинах. На прохання мешканців у ЦНАПі та будинку будуть окремі лічильники тепла.

Соборний, 151. Завершено відбудову 2-го поверху, запевняє мерія, наступного тижня заплановане відновлення 3-го. У 4-х під’їздах майже завершено утеплювальні  роботи. На даху розпочато укладання металочерепиці. На фото і відео, що журналісти порталу робили вчора, ще не видно закінчення другого поверху. Але можна побачити, що усю будівлю по периметру обнесли парканом. Більш того, туристичний центр, свою традиційну виставку фотоплакатів проводить саме на паркані.

Сталеварів, 16. Завтра розпочнеться бетонування перекриття між 1-м поверхом і підвалом. Облаштовано обрешітку і мембрану на покрівлі у вцілілій частині будинку. Наступного тижня почнуть укладання металочерепиці та ремонт квартир.

Зестафонська, 10. Завершено заміну вікон. Закінчують монтаж нової покрівлі усього будинку. Йдуть штукатурні роботи у квартирах.

Просмотров: 368. Теги: реконструкция результаты обстрелов терроризм
Поделиться: