В Запоріжжі планують відновити 7 зруйнованих росіянами багатоповерхівок за кошти з держбюджету

Опубликовано 2023/06/01 - 07:01

Вчора, 31 травня, пройшло чергове засідання Запорізької міської ради, на якій депутати ухвалили низку рішень. Так, стало відомо, що 7 багатоповерхових будинків у Запоріжжі, які зруйнували російські ракети, будуть відновлені коштом державного бюджету. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, ще у квітні депутати ухвалили рішення щодо виділення грошей на відновлення 4 зруйнованих росіянами багатоповерхівок за кошти міського бюджету. Так, з 29 травня, в Запоріжжі вже стартувала реконструкція будинку на центральному проспекті міста.

Так, після вчорашньої серії міської ради стало відомо, що в Запоріжжі інші 7 зруйнованих багатоповерхівок будуть реконструювати за кошти державного бюджету. Серед них:

▪️ Зестафонська, 8;
▪️ Незалежної України, 67;
▪️ Незалежної України, 80/Я. Новицького, 3;
▪️ Кам’яногірська, 6;
▪️ Миру, 14;
▪️ Запорізька, 2а;
▪️ Запорізька, 2б.

Як повідомив в.о.мера Запоріжжя, з міського бюджету будуть виділені гроші на розроблення проєктно-кошторисної документації, все інше покладено на держбюджет України.

"Кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації по цим будинкам ми виділили з міського бюджету, а відновлювати їх плануємо за державний кошт. Роботи з відбудови будуть реалізовані через Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Запорізькій області", - зазначив секретар міськради Анатолій Куртєв.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 514. Теги: реконструкция
Поделиться: