Внаслідок ракетного удару по Запоріжжю постраждав філіал текстильної фабрики та автовокзал (фото)

Опубликовано 2023/10/22 - 14:44

Стало відомо, якої ще шкоди заподіяли російські терористичні війська, що вночі 18 жовтня завдали шість ударів ракетами С-300 по обласному центру. Внаслідок одного з них постраждали склади, автозаправка та філіал української компанії з виробництва текстилю. Також відомо, що через один із вибухів ударною хвилею повибивало скло на вікнах центрального автовокзалу. Детальніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вночі 18 жовтня окупанти здійснили масований удар по Запоріжжю. Внаслідок удару по житловому будинку в історичному центрі міста загинуло 5 людей. Одна з ворожих ракет потрапила в житловий будинок. Місцева мешканка розповідала, що у квартирі, куди вдарила ракета, жило молоде подружжя разом з батьками. "ЗаБор" писав, що для родичів загиблого подружжя зараз збирають фінансову допомогу. Як стало відомо, загинули в цьому будинку і подружжя - лікар-невропатолог та арбітражний управитель.  

Влада повідомляла про 6 ракет, якими вдарили по місту окупанти. Так, голова області повідомляв, що відомо було, куди вдарили три ракети, а ще три, за його словами шукають, куди прилетіли. Повідомлялось про прильоти на базу "Динамо" та стадіон "Торпедо" на Космосі

Про те, що постраждав філіал української компанії з виробництва текстилю повідомив власник торгово-виробничої групи "Текстиль-контакт" Олександр Соколовський.

Ракетний удар, з його слів, поцілив в кількох метрах від будівлі, де розташований філіал виробництва. На щастя, в момент  атаки нікого не було на робочому місці.

"Я вже писав минулого року про нашу бойову команду запорізького філіалу, які учетверо працювали навіть у самі страшні березень та квітень 2022, відгружали таку необхідну для військових та гуманітарних цілей продукцію і не закривались жодного дня. І зараз теж вони налаштовані дуже швидко налагодити роботу в неушкодженій частині приміщення і роблять все можливе і неможливе, щоб з понеділка вже знов запуститися!", — написав Олександр Соколовський.

Також відомо, що 18 жовтня на центральному Автовокзалі ударною хвилею побило скло на вікна. Це наслідки прильоту по стадіону "Торпедо", який стоїть вище. Інформацію підтвердив на брифінгу голова ЗОВА. 

Зараз вже вікна на Автовокзалі замінили.

Просмотров: 6710. Теги: результаты обстрелов терроризм
Поделиться: