Російські терористи в Запоріжжі вбили молоде подружжя: родичі просять про допомогу (фото)

Опубликовано 2023/10/19 - 13:01

Вчора, 18 жовтня, російські терористи вдарили ракетою по житловому будинку в Запоріжжі, загинуло молоде подружжя. Хлопцю було 23 роки, а дівчині - 20. Батьки хлопця, які жили разом із ними, дивом вижили, мати зараз знаходиться в лікарні. Родичі просять допомоги. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, вночі 18 жовтня окупанти здійснили масований удар по Запоріжжю. Одна з ворожих ракет потрапила в житловий будинок. "ЗаБор" писав, що за словами місцевої мешканки, у квартирі, куди вдарила ракета, жило молоде подружжя разом з батьками.

Відомо, що хлопця знайшли майже одразу, на місці його намагався реанімувати його батько. Однак молодого хлопця не вдалось врятувати. Надвечір число жертв зросло до 5 осіб, серед яких була й молода дружина загиблого хлопця.

Відомо, що хлопця звали Данило Коваленко, йому було 23 роки й він був музикантом. Його дружину звали Діана, їй було 20 років. 

Данило та Діана одружилися рік тому, хлопець зробив пропозицію прямо в бомбосховищі. Молода родина жила разом з батьками хлопця у 4-кімнатній квартирі, куди й влучила російська ракета. 

Відомо, що батьки хлопця вижили, його мама зараз знаходиться у лікарні. Зараз родичі загиблих просять допомоги для батьків хлопця.

Картка батька Данила, Дмитра Коваленка - 5355 2800 0904 1029 

Редакція "ЗаБор" висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям загиблого подружжя. 

Просмотров: 807. Теги: обстрелы терроризм
Поделиться: