В Запоріжжі в будинку, що зруйнувала російська ракета, загинула лікарка разом із чоловіком

Опубликовано 2023/10/20 - 09:07

Внаслідок обстрілу окупантами Запоріжжя, що відбувся у ніч проти 18 жовтня, загинула лікарка-невропатолог Лілія Клименко, що працювала 9-ої міської лікарні. Загинула вона разом із чоловіком. Про це повідомили в лікарні. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, вночі 18 жовтня окупанти здійснили масований удар по Запоріжжю. Внаслідок удару по житловому будинку в історичному центрі міста загинуло 5 людей. Одна з ворожих ракет потрапила в житловий будинок. Місцева мешканка розповідала, що у квартирі, куди вдарила ракета, жило молоде подружжя разом з батьками. "ЗаБор" писав, що для родичів загиблого подружжя зараз збирають фінансову допомогу.

У лікарні № 9 розповіли, що в цьому будинку загинула і їх співробітниця - лікарка-невропатологиня неврологічного відділення (поліклініки) КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Лілія Миколаївна Клименко.

Тіло жінки разом із чоловіком деблокували одними з останніх з під уламків будівлі, розповіла завідувачка відділення 9-ої лікарні, де працювала лікарка, Людмила Вікторівна Кошман. 

"Дуже гарна, світла людина. Чудова і доброзичлива лікарка, просто немає слів аби передати увесь розпач та гіркоту від цієї звістки. Лілія Миколаївна працювала у нашому медзакладі з 2003 року. Працювала у нашому відділенні, стаціонарі, військкоматі, й усюди до її роботи ніколи не було жодних нарікань. Це дуже велика втрата для лікарні. Ми досі не можемо у це повірити!", - сказала Людмила Вікторівна Кошман.

У загиблої лікарки залишилось двоє синів...

Сайт "ЗаБор" висловлює свої співчуття близьким загиблих. 

Просмотров: 1548. Теги: память
Поделиться: