В Запоріжжі вода відійшла від берега на 20 метрів (фото, відео)

Опубликовано 2023/06/07 - 09:49

Внаслідок підриву Каховської ГЕС на Херсонщині, в Запоріжжі міліє Дніпро. Так, подекуди в обласному центрі вода відійшла від берега на 20 метрів. Схожа ситуація і на окупованих територіях області - в Енергодарі вода пішла більше ніж на 2 метри. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, близько 3-ї ночі російські терористичні війська здійснили підрив машинної зали Каховської ГЕС, внаслідок чого станція була повністю зруйнована. Через це вода почала затоплювати прибережні території Херсонської області. Внаслідок цього теракту у Запоріжжі почала відходити вода від берегів.

Так, через добу після рашистського теракту на Каховській ГЕС, у Запоріжжі вода ще більше відійшла від берегів. Порівняно з учорашнім днем вона відступила ще метрів на 10, тобто загалом - на різних ділянках -  це приблизно до 20 метрів.

Посадовці кажуть, що ситуація поки що не критична, бо навесні було сильне водопілля, тож рівень води у Запоріжжі, ще до вибуху на дамбі, був вищий за норму.

У мережі також з'явилися фото та відео з окупованих територій Запорізької області, там також вода відходить від берегів. Зокрема в окупованому Енергодарі вода відійшла більше ніж на 2 метри, про це повідомляють посадовці Нікопольської РВА. 

Варто зазначити, що у Запоріжжі проблем із водопостачанням немає і як заявляли вчора у Запорізькій ОВА, загрози цьому немає. При цьому Володимир Зеленський наголосив на тому, що через теракт на Каховській ГЕС будуть "великі проблеми" з питною водою у Запорізькій та інших областях, які не постраждали від затоплення

Також нагадаємо, що "ЗаБор" розповідав про можливі загрози для Запорізької АЕС внаслідок знищення Каховської ГЕС.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1270. Теги: река Днепр Каховская ГЭС
Поделиться: