В Запоріжжі та області ще близько 30 шкіл розпочнуть навчання у змішаному форматі - ОВА

Опубликовано 2024/05/24 - 10:02

Стало відомо, що в Запоріжжі та області ще 28 шкіл вийдуть на навчання у змішаному форматі. Таке рішення ухвалила Рада оборони Запорізької області. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

"Ще 28 шкіл у Запоріжжі та області розпочнуть навчання у змішаному форматі. Таке рішення сьогодні (у четвер 23 травня - ред.) прийнято на засіданні Ради оборони. Зараз займаємося будівництвом нових освітніх просторів з укриттями. Маю надію, що там заняття розпочнуться з початку навчального року. Наша мета надати дітям можливість навчатись в безпечних умовах. Для цього будуємо цілодобово", - повідомив очільник області.

За його словами на сьогодні в змішаному форматі працює вже 51 школа, з них 24 у Запоріжжі. Нагадаємо, вони розпочали навчання з 1 квітня 2024 року.

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в Запоріжжі вже оголосили тендери на будівництво підземних шкіл на території трьох навчальних закладів. Найперший опублікували щодо робіт в гімназії №107 в Південному мікрорайоні Запоріжжя, на яку планують витратити 111 мільйонів гривень. Також було оголошено тендери на будівництво в школі №88 (Комунарський район) та школі-інтернаті "Січовий колегіум". Загальна очікувана вартість на роботи на цих двох об'єктах 222 млн гривень.

Відомо й про тендер на будівництво школи в передмісті Запоріжжя - в селищі Балабине будуть будувати підземну школу на території гімназії "Престиж".

Також "ЗаБор" писав, що нещодавно мерія Запоріжжя передала Запорізькій ОВА функції замовника на будівництво підземних шкіл на території трьох навчальних закладів міста. Мова про ліцей "Логос", колегіум "Елінт" та ліцей №46. Згідно з розпорядженням Івана Федорова, на них планують витратити 420 млн гривень.

Просмотров: 926. Теги: школа Федоров Иван
Поделиться: