В Запоріжжі оголосили ще два тендери на будівництво підземних шкіл

Опубликовано 2024/05/14 - 15:28

Запорізька обласна влада оголосила ще два тендери на будівництво підземних шкіл. Відомо, що мова йде про школу №88 у Комунарському районі Запоріжжя, а також про школу-інтернат "Січовий колегіум". Загальна очікувана вартість на роботи на цих двох об'єктах 222 млн гривень. Цікаво, що на території шкіл також будуть організовувати зони відпочинку й навіть встановлять МАФи. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" розповідав про перший тендер на будівництво підземної школи на території гімназії №107 в Південному мікрорайоні Запоріжжя. На неї планують витратити 111 мільйонів гривень. В тендері вказано, що підземну школу планують побудують до кінця 2025 року.

Наприкінці минулого тижня Держпідприємство "Місцеві дороги Запорізької області" оголосило ще два тендери на будівництво підземних шкіл. 

Так, 8 травня було оголошено тендер на будівництво на території школи №88 в Комунарському районі Запоріжжя. Тут на роботи планують виділити 109,5 мільйона гривень. 

А вже 10 травня було оголошено ще один тендер - на будівництво підземної школи на території школи-інтернату "Січовий колегіум". На цьому об'єкті очікувана вартість виконання всіх робіт 112,6 мільйона гривень.

Цікаво, що окрім будівництва школи під землею, у тендерній документації вказується, що підрядники повинні будуть також зайнятись благоустроєм території шкіл. Так, там будуть створені зелені зони з лавочками. А також в документах на обидві школи вказано встановлення МАФів.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 552. Теги: подземная школа тендер
Поделиться: