Стало відомо в яких ще 3-х школах Запоріжжя планують побудувати підземні школи та у скільки це обійдеться

Опубликовано 2024/05/21 - 17:04

Нещодавно мерія Запоріжжя передала Запорізькій ОВА функції замовника на будівництво підземних шкіл на території трьох навчальних закладів міста. Мова про ліцей "Логос", колегіум "Елінт" та ліцей №46. Згідно з розпорядженням Івана Федорова, на них планують витратити 420 млн гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Згідно з рішеннями виконавчого комітату Запорізької міської ради відомо, що 10 травня вони передали Запорізькій ОВА функції замовника будівництва протирадіаційних укриттів на території ліцею "Логос" (вул. Рекордна, 27А), запорізького колегіуму "Елінт" (вул. Професора Толока, 29) та ліцею №46 (вул. Павлокічкаська, 29). 

Вже 15 травня голова Запорізької ОВА Іван Федоров видав розпорядження щодо цих навчальних закладів. Згідно з документами на кожний об'єкт планується виділення 140 мільйонів гривень. Витрати будуть поділені між державним і міським бюджетом у відповідності 70 до 30:

- 98 млн з держбюджету;
- 42 млн з міського бюджету.

Також в розпорядженні вказується, що додатково з міського бюджету Запоріжжя буде виділено по 170 тисяч гривень всім трьом навчальним закладам для реконструкції електропостачання для приєднання укриття. 

Таким чином виходить, що спільно обласна та міська влада витратить на три підземні школи 420,5 мільйонів гривень.

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в Запоріжжі вже оголосили тендери на будівництво підземних шкіл на території трьох навчальних закладів. Найперший опублікували щодо робіт в гімназії №107 в Південному мікрорайоні Запоріжжя, на яку планують витратити 111 мільйонів гривень. Також було оголошено тендери на будівництво в школі №88 (Комунарський район) та школі-інтернаті "Січовий колегіум". Загальна очікувана вартість на роботи на цих двох об'єктах 222 млн гривень.

Відомо й про тендер на будівництво школи в передмісті Запоріжжя - в селищі Балабине будуть будувати підземну школу на території гімназії "Престиж".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 580. Теги: подземная школа Федоров Иван
Поделиться: