В Запоріжжі суд відмовив у поновлені на посаді ексзаступниці голови ОВА Златі Некрасовій (документ)

Опубликовано 2023/10/20 - 17:15

Ще у травні цього року з посади заступника голова Запорізької ОВА було звільнено Злату Некрасову. Після цього вона подала позов до суду, Некрасова заявляла про незаконність цього рішення. Стало відомо, що Запорізький окружний адміністративний суд відмовив експосадовиці у позові про поновлення на роботу та стягненні на її користь середнього заробітку з дати її звільнення. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 19 травня 2023 року було підписане розпорядження щодо звільнення Злати Некрасової з посади заступниці голови Запорізької ОВА. Після цього вона заявила, що буде оскаржувати це рішення в суді через нібито його незаконність, бо вона на той момент перебувала у декретній відпустці. Однак Юрій Малашко тоді пояснив за яким законодавством її звільнено. Пізніше стало відомо, що очільник ЗОВА вніс зміни до свого розпорядження щодо звільнення Некрасової.

Нагадаємо, що Некрасова фігурує в одному із самих гучних корупційних скандалів Запоріжжя часів повномасштабної війни. Але вина її поки що не була доведена, а після звільнення експосадовця переїхала за кордон.   

У червні 2023 року ексчиновниця подала позов до суду щодо скасування її звільнення та стягнення зарплати за час вимушеного прогулу.

Тепер стало відомо, що суд відмовив Некрасовій у позові. Про це йдеться у рішенні Запорізького окружного адміністративного суду.

Згідно з документом, ухвалою суду від 26.06.2023 було вирішено відкрити провадження в адміністративній справі щодо позову Злати Некрасової до ЗОВА. У цьому позові експосадовиця облдержадміністрації просила скасувати розпорядження голови Запорізької ОВА про її звільнення, поновити її на посаді заступниці голови Запорізької обласної військової адміністрації та стягнути з ЗОВА на її користь середній заробіток за весь час, починаючи з дати звільнення (19.05.2023) до фактичної дати поновлення на посаді.

Так, 17 жовтня Запорізький окружний адміністративний суд відмовив Златі Некрасовій у позові. Рішення поки не набуло законної сили, тому у Некрасової є право оскаржити його у суді вищої інстанції.

Варто зазначити, що Злата Некрасова клопотала про оголошення перерви в судовому засіданні на кінець листопада. Все через те, що вона знаходиться не в Запоріжжі, однак бажає надати особисто пояснення щодо обставин вказаної справи та виступити в судових дебатах. Але суд ухвалив проводити слухання у режимі відеоконференції.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1176. Теги: Злата Некрасова
Поделиться: