Очільник Запорізької ОВА прокоментував звільнення Злати Некрасової з посади заступника

Опубликовано 2023/05/22 - 10:57

Нещодавно стало відомо, що заступницю голови ЗОВА Злату Некрасову звільнили з посади. Так, очільник області Юрій Малашко офіційно підтвердив це та розповів за яким законодавством її звільнили. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, 19 травня було підписане розпорядження щодо звільнення Злати Некрасової з посади заступниці голови Запорізької ОВА. Після цього вона заявила, що буде оскаржувати це рішення в суді через нібито його незаконність.

Так, голова Запорізької ОВА Юрій Малашко офіційно підтвердив звільнення чиновниці. Про це він заявив на пресконференції з нагоди 100 днів роботі на посаді очільника області.

Як передає кореспондент "ЗаБору", Юрій Малашко також прокоментував законність цього рішення та можливості Некрасової оскаржити це рішення, через те, що вона перебуває у декретній відпустці.

Так, за його словами, стосовно посадовців такого рівня, як заступник голови області, є спеціальне законодавство. При зміні обласного голови Злата Некрасова повинна була написати заяву на звільнення, однак вона цього не зробила. Тому її звільнили рішенням голови ЗОВА, згідно з цим спеціальним законодавством.

Нагадаємо, що після звільнення Олександра Старуха з посади голови ЗОВА він заявив, що будуть звільнені й три його заступники - Злата Некрасова, Геннадій Тимченко та Володимир Сиволап

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4179. Теги: Юрий Малашко Злата Некрасова
Поделиться: