В Запоріжжі офіційно відкрилось Сільпо в ТРЦ City Mall (відео)

Опубликовано 2024/06/20 - 12:08

Сьогодні, 20 червня, в Запоріжжі в ТРЦ City Mall пройшло офіційне відкриття супермаркету Сільпо, який розташувався на місці колишнього АШАНу. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в ТРЦ "City Mall" в Запоріжжі супермаркет Сільпо вже готується до відкриття. Станом на кінець травня там тривали оздоблювальні роботи всередині. Цікаво, що "Сільпо" зайняв не всю територію, яку займав "АШАН", а приблизно половину.

Спочатку в офіційній заяві вказувалось, що відкриття планується на червень, що мало на увазі початок місяця. Однак наприкінці травня працівники торговельного центру розповідали "ЗаБору", що за попередніми даними відкриття "Сільпо" планується, 13 червня. А на початку червня працівники ТРЦ розповіли, що офіційно відома їм дата відкриття - це 20 червня.

І от сьогодні об 11:00 пройшло офіційне відкриття супермаркету. Про це повідомили на офіційній сторінці ТРЦ City Mall в соцмережах. 

Повідомляється, що сьогодні, у день відкриття, "Сільпо" буде працювати з 11 до 22 години. А вже від завтра супермаркет працюватиме щодня з 8:00 до 22:00. Також в ТРЦ зазначили, що під час повітряних тривог "Сільпо" не буде приймати відвідувачів, адже згідно з політикою центру ТРЦ закривається для відвідувачів під час тривог.

Варто також зазначити, що супермаркет разом з ТРЦ проводять розіграш кошик з продуктами. Аби взяти участь треба бути активними в соцмережах. Результати розіграшу оголосять вже у неділю 23 червня.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2177. Теги: Сильпо ТРЦ Сити Молл
Поделиться: