В Запоріжжі в ТРЦ City Mall Сільпо готується до відкриття Сільпо нового формату: подробиці(фото, відео)

Опубликовано 2024/05/30 - 16:57

В торговельному центрі City Mall в Запоріжжі супермаркет Сільпо готується до відкриття. Наразі там тривають оздоблювальні роботи всередині. Цікаво, що "Сільпо" зайняв не всю територію, яку займав "АШАН", а приблизно половину.  Також працівники ТРЦ неофіційно назвали дату, коли вже може відкритись "Сільпо". Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в січні 2024 компанія АШАН офіційно підтвердила, що вони закриють свої магазини у Запоріжжі та Кривому Розі. Тоді в заяві компанії говорилось, що в цих містах вони переходять в онлайн-формат роботи. Фізичні магазини закриються для покупців вже у квітня 2024 року. Офіційно, причина закриття - це закінчення договору оренди. Вже 3 березня був останній день роботи гіпермаркету у Запоріжжі.

Тоді деякі робітники АШАНу (на умовах анонімності) розповіли "ЗаБору", що до осені 2024 на місці гіпермаркету нічого не буде, бо будуть вестись роботи з перепланування приміщень. За їх словами, цю площу можуть розбити на менші магазини. І навряд тут можуть відкритись такі великі мережі, як "Сільпо" або "Варус". Все це через політику ТЦ закриватись під час повітряних тривог.

Однак припущення працівників гіпермаркету не виправдались. З'явилась офіційна заява компанії Arricano, яка є власницею ТРЦ "City Mall". Там повідомлялось, що в запорізькому торговельному центрі відкриють супермаркет "Сільпо". Також відкриття супермаркету планують й у ТРЦ Кривого Рогу звідки також пішов АШАН.

А вже в травні на будівлі ТРЦ "City Mall" з'явилась нова вивіска "Сільпо".

Так, всередині супермаркет готується до відкриття. Наразі там тривають оздоблювальні роботи.

"Сільпо" буде нового формату, як в багатьох інших містах. І вже на станах з'являться тематичне оформлення. 

Цікаво, що "Сільпо" зайняв не всю територію, яку займав "АШАН". Попередньо новий супермаркет розміститься приблизно на половині він цієї території ТРЦ. Працівники торговельного центру заявляють, що на іншій частині 'явиться магазин побутової техніки.

Варто зазначити, що роботи ще не на фінальній стадії. За неофіційними даними від працівників ТРЦ "Сіті Мол" має відкритись 13 червня, однак офіційної інформації щодо відкриття ще немає.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4998. Теги: ТРЦ Сити Молл Сильпо АШАН
Поделиться: