Стало відомо, коли в Запоріжжі в ТРЦ City Mall має відкритись Сільпо (фото, відео)

Опубликовано 2024/06/07 - 16:23

В Запоріжжі в торговельному центрі City Mall готується до відкриття супермаркет Сільпо (замість АШАНу). Як розповіли працівники ТРЦ "ЗаБору" відкриття планується у 20-х числах червня. Наразі туди вже завезли і встановили полички для продуктів та навіть деякі товари вже розміщено. Також працівники ТРЦ прокоментували слова голови ЗОВА щодо можливого повернення "МакДональдз" до Запоріжжя. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що в ТРЦ "City Mall" в Запоріжжі супермаркет Сільпо вже готується до відкриття. Станом на кінець травня там тривали оздоблювальні роботи всередині. Цікаво, що "Сільпо" зайняв не всю територію, яку займав "АШАН", а приблизно половину.

Спочатку в офіційній заяві вказувалось, що відкриття планується на червень, що мало на увазі початок місяця. Однак наприкінці травня працівники торговельного центру розповідали "ЗаБору", що за попередніми даними відкриття "Сільпо" планується, 13 червня.

Так, сьогодні, 7 червня, кореспондент "ЗаБор" побував в ТРЦ. Працівники центру розповіли, що наразі офіційно відома їм дата - це 20 червня. На сьогодні на території майбутнього "Сільпо" вже встановили полички для продуктів, деякі продукти та каси, тут також будуть й каси самообслуговування.

Наразі не зрозуміло, чи буде це магазин звичайного формату "Сільпо" чи оновленого - тематичним "Ля Сільпо". На території супермаркету відповідних тематичних позначень немає. Також працівники ТРЦ не змогли сказати нічого з цього приводу.

Нагадаємо, нещодавно в інтерв'ю очільник Запорізької ОВА заявив, що вони ведуть переговори про повернення McDonalds у Запоріжжя

"ЗаБор" розпитав працівників ТРЦ "City Mall", де знаходиться один із запорізьких ресторанів McDonalds, щодо цієї заяви. Так, вони заявили, що компанія "McDonalds" ясно дала їм зрозуміти, що до закінчення війни в Запоріжжя не повернеться. А слова Івана Федорова працівники назвали "піаром".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2815. Теги: ТРЦ Сити Молл Сильпо
Поделиться: