Стало офіційно відомо, який магазин відкриють на місці АШАНу у Запоріжжі

Опубликовано 2024/03/11 - 16:55

Тиждень тому в ТРЦ Сіті Мол у Запоріжжі закрився гіпермаркет АШАН. У мережі було багато пліток щодо того, який же магазин може відкритись на їх місці. "ЗаБору" працівники розповідали, що туди взагалі навряд зайде велика мережа через політику ТРЦ щодо тривог. Однак з'явилась офіційна заява, що на місці АШАНу відкриють "Сільпо" й відкриття заплановане вже цього літа. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в січні компанія АШАН офіційно підтвердила, що вони закриють свої магазини у Запоріжжі та Кривому Розі. Тоді в заяві компанії говорилось, що в цих містах вони переходять в онлайн-формат роботи. Фізичні магазини закриються для покупців вже у квітня 2024 року. Офіційно, причина закриття - це закінчення договору оренди. Вже 3 березня був останній день роботи гіпермаркету у Запоріжжі - "ЗаБор" розповідав як це було.

Тоді деякі робітники АШАНу (на умовах анонімності) розповіли "ЗаБору", що до осені 2024 на місці гіпермаркету нічого не буде, бо будуть вестись роботи з перепланування приміщень. За їх словами, цю площу можуть розбити на менші магазини. І навряд тут можуть відкритись такі великі мережі, як "Сільпо" або "Варус". Все це через політику ТЦ закриватись під час повітряних тривог.

Однак припущення працівників гіпермаркету не виправдались. З'явилась офіційна заява компанії Arricano, яка є власницею ТРЦ "City Mall". Там повідомляється, що в запорізькому торговельному центрі відкриють супермаркет "Сільпо". Також відкриття супермаркету планують й у ТРЦ Кривого Рогу звідки також пішов АШАН.

"ТОВ "Аррікано Ріел Естейт" уклало договори оренди з Сільпо в обох регіональних проєктах, і вже у першій половині квітня команда мережі Сільпо розпочне активну фазу перевтілення площі продуктового орендаря й реалізацію власних рішень для супермаркетів у Запоріжжі та Кривому Розі", – йдеться в повідомленні.

У заяві повідомляється, що відкриття магазинів запланували вже на червень 2024 року.

Варто зазначити, що це будуть перші нові торговельні точки Сільпо в Запоріжжі та Кривому Розі з початку повномасштабного вторгнення.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4285. Теги: ТРЦ Сити Молл Сильпо АШАН
Поделиться: