В Запоріжжі 25 шкіл зможуть працювати в змішаному форматі - ЗОВА (відео)

Опубликовано 2023/10/20 - 11:58

Стало відомо, що в Запоріжжі є школи, які вже можуть працювати у змішаній формі навчання. Про це заявив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко. На брифінгу він заявив, що таких шкіл 10, однак за уточненою інформацією загальна кількість - 25 навчальних закладів. Докладніше - "ЗаБор".

Зранку в ефірі національного телемарафону голова ЗОВА Юрій Малашко заявив, що в Запоріжжі діє онлайн-формат навчання в навчальних закладах. Однак при цьому він заявив, що в обласному центрі є такі школи із правильно облаштованими укриттями, які можуть працювати в змішаному форматі.

Сьогодні, 20 жовтня, очільник Запорізької ОВА Юрій Малашко провів брифінг, ден він розповів деталі щодо цієї інформації. Так, за його словами в Запоріжжі є певна кількість навчальних закладів, які вже зараз можуть працювати в змішаному форматі навчання. Однак він наголосив, що рішення щодо того, як буде працювати навчальний заклад, приймає безпосередньо його керівник й подає відповідні документи до Ради оборони Запорізької області.

"У цих шкіл, по-перше, є укриття, яке пройшло перевірку від ДСНС і органу нашого департаменту. В яких є обов'язкова система пожежогасіння й не тільки. Найголовніше, що керівники цих шкіл або навчальних закладів вони, перш за все, мають самі для себе вирішити будуть вони так навчатись (в змішаному форматі - ред.) чи ні", - заявив голова ЗОВА Юрій Малашко.

За уточненою інформацією від очільника області, наразі в Запоріжжі на змішаній системі навчання 25 шкіл та 12 профтехів.

Нагадаємо, у вересні в Запоріжжі батьки школярів почали вимагати від міської влади дозволити дітям навчатись онлайн під час повітряних тривог. Причиною такої вимоги стало те, що в обласному центрі за добу оголошується велика кількість повітряних тривог, через що діти фактично не навчались. У висновку, обласна влада заявила, що в школах міста буде проведено опитування серед батьків, щодо навчання під час повітряних тривог і відповідно до нього будуть організовувати навчальний процес.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4326. Теги: Юрий Малашко школа
Поделиться: