В суді намагались скасувати конфіскацію активів експрезидента запорізького Мотор Січ Богуслаєва

Опубликовано 2024/06/26 - 10:12

Весною ВАКС вирішив конфіскувати майно та активи В'ячеслава Богуслаєва. Серед них були частки у 4-х компаніях, авіаційний завод у Вінниці та акції "Мотор Січі" в Запоріжжі. Стало відомо, що в суді намагались оскаржити це рішення. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, у квітні 2024 року "ЗаБор" писав, що Вищий антикорупційний суд конфіскував активи Богуслаєва, серед яких будинки, земельні ділянки, частки у п'яти компаніях та акції в "Мотор Січі". Щоправда, судді відмовили у стягненні майна, яка записане на близьких родичів Богуслаєва.

Тепер у пресслужбі ВАКС повідомили, що вчора, 25 червня, Апеляційна палата розглянула подані апеляції щодо цієї справи.

Під час засідання суд вирішив не задовольняти жодну з апеляцій і залишити рішення повністю чинним.

"За результатами розгляду колегія суддів Апеляційної палати залишила без змін рішення ВАКС, а апеляційні скарги Мін’юсту, представників відповідача та третьої особи, що не заявляє самостійних вимог, – без задоволення. Таким чином, рішення про стягнення у дохід держави активів підсанкційних осіб, зокрема, нерухомого майна, коштів, розміщених на банківських рахунках, часток у статутному капіталі низки господарських товариств, цінних паперів, майнових прав на торговельні марки, промислових зразків та вогнепальної зброї набуло законної сили та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, В'ячеслава Богуслаєва підозрюють у колабораціонізмі та державній зраді. Нагадаємо, були опубліковані записи телефонних розмов Богуслаєва, які він вів із представниками російського військово-промислового комплексу під час повномасштабної війни. Там він скаржився на обстріл заводу, мародерство окупантів, заявляв, що "народ чекав визволителів, а прийшли окупанти" і при цьому продовжував співпрацювати з Росією. Також у Мережі з'явилися "плівки Богуслаєва", в ході яких виявилось, що він блокував передачу гелікоптера українським розвідникам.

Варто також зазначити, що 5 червня суд залишив під вартою без права на заставу колишнього президента компанії “Мотор Січі” В’ячеслава Богуслаєва. За рішенням суду першої інстанції він перебуватиме в СІЗО до 19 липня цього року.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 5790. Теги: Богуслаев Вячеслав Мотор Сич
Поделиться: