Російська атака по ДніпроГЕС у Запоріжжі транслювалася в прямому ефірі на YouTube - Цаплієнко

Опубликовано 2024/03/22 - 16:59

Зранку рашисти завдали масованих ракетних ударів по Запоріжжю, зокрема по ДніпроГЕС. Так, стало відомо, що російська атака по гідроелектростанції транслювалась в прямому ефірі просто на YouTube, про це написав відомий український журналіст. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, внаслідок ранкових обстрілів в Запоріжжі на ДніпроГЕСі одна зі станцій в критичному стані. Мова про ГЕС-2 - невідомо чи зможе вона взагалі працювати найближчим часом. Тільки в ГЕС-2 було пряме влучання двох ракет - є попадання в опору, розбиті підкранові балки. Пізніше стало відомо, що тільки по Дніпровській ГЕС окупанти завдали 8 ракетних ударів. Всього їх було зафіксовано 20.

Так, стало відомо, що російські ракетні удари по гідроелектростанції в Запоріжжі транслювались в прямому ефірі на платформі YouTube. Про це повідомив український журналіст Андрій Цаплієнко. Користуючись цим відео рашисти могли наводити свої удари по місту.

"російська атака по ДніпроГЕС транслювалася в YouTube. росіяни могли чітко відслідковувати наслідки та прицільність удару", - написав Цаплієнко в своєму Телеграм-каналі.

Нагадаємо, що внаслідок ударів по ДніпроГЕСу загинув 62 річний чоловік, водій тролейбуса який їхав греблею під час атаки. Як розповіли "ЗаБору" джерела, чоловік був з цілої династії водіїв. Також внаслідок ударів по приватному сектору загинули чоловік та його маленька донька

Також "ЗаБор" писав, що внаслідок ударів по Дніпровській ГЕС, в Запоріжжі стався витік нафти в річку Дніпро.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4045. Теги: ракетный удар терроризм обстрелы
Поделиться: