Рашисти вдарили по ДніпроГЕСу в Запоріжжі 8 ракетами: там стався витік нафти в річку (фото)

Опубликовано 2024/03/22 - 14:06

Стало відомо, що зранку російські окупанти завдали 8 ракетних ударів тільки по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі. В екоінспекції, що внаслідок такого масованого обстрілу станції стався витік нафти в річку Дніпро. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в Запоріжжі на ДніпроГЕСі одна зі станцій в критичному стані внаслідок обстрілів. Як повідомив голова Укргідроенерго, мова про ГЕС-2 - невідомо чи зможе вона взагалі працювати найближчим часом. Наразі не працює ні ГЕС-1, ні ГЕС-2. Внаслідок обстрілу гідроелектростанції загинув водій тролейбуса, який їхав греблею під час ракетної атаки.

Так, представник Офісу Генпрокурора повідомив, що тільки по Дніпровській ГЕС у Запоріжжі рашисти завдали 8 ракетних ударів. Нагадаємо, загалом по Запоріжжю окупанти вдарили 20 ракетами.

"Сьогодні Запоріжжя було під наймасовішою атакою – тільки в саму ГЕС влучили 8 разів, тобто 8 ракет влучили в надзвичайно важливий об'єкт, який містить не тільки енергетичну складову, але й виконує інші функції", – повідомив представник Офісу Генпрокурора.

В державній екоінспекції повідомили, що внаслідок масованого удару по ДніпроГЕСу в Запоріжжі, стався витік нафти в річку Дніпро. 

"Внаслідок влучання в Дніпровську ГЕС зафіксовано засмічення ґрунтів, витік нафтопродуктів у водний об'єкт р. Дніпро, фахівцями Інспекції відібрані проби води з метою лабораторного дослідження. Всі отримані матеріали будуть передані до Оперативного штабу при ДЕІ України та правоохоронців", - йдеться в заяві екоінспекції.

Також спеціалісти оглянули інші постраждалі території, зокрема визначено площі засмічення відходами руйнації:

- по вул. Славутича понад 7 200 м2.
- по вул. Петра Сагайдачного (Бородинській) понад 300 м2.

Нагадаємо, наразі відомо, що внаслідок масованої ракетної атаки по Запоріжжю, загинуло троє людей.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2643. Теги: последствия обстрелов Днепрогэс ракетный удар
Поделиться: