В Запоріжжі серед загиблих чоловік та його 8-річна донька (фото, відео)

Опубликовано 2024/03/22 - 15:23

Внаслідок масованої ракетної атаки у Запоріжжі загинуло троє людей. Стало відомо, що серед загиблих чоловік та його 8-річна донька, які загинули під завалами власного будинку. Кількість поранених зросла до 20 людей. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, за останніми оновленими даними в Запоріжжі внаслідок ворожої атаки загинуло троє людей. Відомо, що один із загиблих 60-річний водій тролейбуса. Кількість постраждалих становить 15 людей. Відомо, що сьогодні зранку рашисти вгатили по Запоріжжю 20 ракетами.

Стало відомо, що інші двоє загиблих - це 35-річний чоловік та його 8-річна донька. Вони загинули під завалами власного будинку. також за уточненими даними від голови ЗОВА, водію тролейбуса було 62 роки, він був в транспорті один.

Також Іван Федоров повідомив, що кількість постраждалих зросла до 20 осіб.

"8-річна дівчинка та 35-річний чоловік – донька та батько. Загинули від удару російської ракети по приватному сектору Запоріжжя. Обірвала ранкова ворожа атака і життя 62-річного чоловіка - водія тролейбуса, що рухався греблею ГЕС. Пасажирів у транспорті не було. За оновленою інформацією поранені 20 людей. Скалічені десятки життів…", - повідомив голова області.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2772. Теги: последствия обстрелов терроризм
Поделиться: