Очільник Запорізької ОВА прокоментував скандальні тендери на ремонт дороги у прифронтових територіях (відео)

Опубликовано 2023/10/06 - 15:15

Одним із найскандальніших тендерів за останній час, який було проведено у Запорізькій області - це замовлення ремонту доріг у прифронтових територіях, які постійно перебувають під ворожими обстрілами. Голова ЗОВА прокоментував це й заявив, що все проводиться за запитами військових. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, не так давно виник скандал із виділенням коштів на ремонт доріг у прифронтових територіях Запорізької області, які знаходяться під постійними обстрілами рашистів. Загальна сума, яку планували виділити, майже 300 мільйонів гривень.

Сьогодні, 6 жовтня, на брифінгу очільника Запорізької ОВА Юрія Малашко, де був присутній кореспондент "ЗаБор", його запитав, що скандального тендеру із ремонту доріг. 

Він заявив, що рішення про ремонт прифронтових доріг було ухвалено за запитами військових. За його словами, ремонт проводитимуть на тих ділянках, якими проводиться евакуація поранених бійців із лінії фронту.

"Там не тільки один тендер був проведений, наскільки я пам'ятаю. Це по-перше. По-друге, ми тісно співпрацюємо з військовими. Якщо ви їхали б з лінії фронту, наприклад, з Дніпропетровської області до Запорізької, де якраз евакуюють наших поранених. То маєте розуміти як можна евакуйовувати людину, яка поранена, яка в такому тяжкому стані. І щоб людині, в тому числі, було більш-менш приємно довести у нас потрібно зробити й дороги. У нас всі ці дороги обов'язково погоджуються із військовими. Тобто у нас є листи від військових, де дійсно необхідно, саме дійсно необхідно відремонтувати такі дороги", - заявив Юрій Малашко. 

До речі тендер на ремонт доріг у Запорізькій області був на 300 млн гривень. 

При цьому журналістам на брифінгу не дали задати більше одного питання...

Варто нагадати, що за головування Юрія Малашко Запорізька ОВА вже не раз потрапляла у гучні корупційні скандали. Серед останніх скандалів початок реконструкції стели Запорізької області, яка встановлена на кордоні з Дніпропетровською областю. Містяни не розуміють доцільність такої реконструкції в воєнний час, а в пресслужбі ЗОВА з 14 вересня відмовляються відповідати журналістам, хто проводить цю реконструкцію і навіщо вона потрібна у цей час. 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Запорізька ОВА збиралася сплатити 59 млн гривень компанії за будівельні роботи, які та нібито проводила у Льодовій арені в Мелітополі вже під час російської окупації. За даними українського ЗМІ, це рішення підтримав голова адміністрації Юрій Малашко й документи навіть були відправлені до Казначейства. Однак пізніше на брифінгу він заявив, що всі документи були відкликані після перевірок, які провела Казначейська Служба.

Також нещодавно в Запоріжжі був затриманий, на отриманні хабаря, Анатолій Ченцов, якого називали радником голови ЗОВА та заступником начальника департаменту АПК облдержадміністрації. Цю інформацію оприлюднила ексзаступниця голови Злата Некрасова, але в Запорізькій ОВА зберігали тишу і ніяк це не коментували. Майже через тиждень після скандалу очільник ЗОВА дав коментар журналістам, де заявив, що Ченцов не є його радником, однак не заперечив того, що той дійсно взяв взятку, заявивши що ведеться розслідування ДБР. Також на сьогоднішньому брифінгу голови Запорізької області стало відомо, що було звільнено очільника департаменту АПК через скандал з корупцією.

Варто зазначити, що після серії гучних скандалів з'явилась інформація, що очільника Запорізької ОВА Юрія Малашко готуються відправити у відставку. Доля голови ЗОВА повинна була вирішитися 2 жовтня.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2148. Теги: Юрий Малашко
Поделиться: