На сайті Президента України з’явився Указ про звільнення з посади голови Запорізької ОВА Старуха

Опубликовано 2023/01/24 - 22:07

Сьогодні, 24 січня, на засіданні Кабінет міністрів України підтримав указ Президента Зеленського щодо звільнення Олександра Старуха з посади голови ЗОВА. А зараз з’явився і Указ про звільнення очільника області. Також стало відомо, що Дмітрій Кулеба назначений замголовою Офіса Президента. Докладніше - "ЗаБор".

Президент України Володимир Зеленський відправив у відставку голову Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха.

На засіданні Кабінету міністрів України 24 січня погодив дане рішення. Про це повідомляється в Телеграм-каналі українського уряду. Зараз Указ зявився на сайті Гаранту. 

photo_2023-01-24_21-01-40.jpg
Із ним було звільнено ще 4 голов ОВА ті чотирьох заступників міністрів.

Старух, зважаючи на дві його губернаторські каденції, став очільником області, який найдовше просидів у своєму кріслі

Нагадаємо, що на минулому тижні з'явилась інформація, що планується звільнення замголови Офісу Президента Кирила Тимошенко. Про це повідомляли українські ЗМІ, а також народний депутат. Також повідомлялося, що звільнити можуть кількох голів ОДА, що пов‘язані з Тимошенком, серед них називали і Олександра Старуха.

Вчора, 23 січня, у вечірньому звернення Президент України Володимир Зеленський анонсував великі кадрові рішення. Також Президент виніс рішення щодо РНБО, згідно з яким чиновникам буде заборонено виїзд за кордон. Тільки по службовому відрядженні.

Вже зранку, 24 січня, Кирило Тимошенко підтвердив своє звільнення з Офісу Президента.

Також стало відомо, що колишній очільник Київської ОВА Дмитро Кулеба назначений новим заступником керівника ОП.

Просмотров: 1700. Теги: Старух Александр
Поделиться: