Кирило Тимошенко може втратити свою посаду в Офісі Президента: як це позначиться на керівництві Запорозької ОВА?!

Опубликовано 2023/01/19 - 13:10

Заступника голови Офісу Президента Кирила Тимошенко можуть звільнити з посади. Про це повідомляють українські ЗМІ, а також народний депутат. Також звільнити можуть кількох голів ОДА, що пов‘язані з Тимошенком, серед них називають і Олександра Старуха. Ще один кандидат на звільнення міністр енергетики України. Докладніше - "ЗаБор".

Напередодні з'явилась інформація про те, що скоро будуть великі кадрові зміни у Офісі Президента України. Про це повідомляв нардеп Ярослав Желізняк у своєму Телеграм-каналі.

"Оооо, говорять у нас скоро будуть новини про кадрові рішення в ОП. Я б сказав "великі новини")", - написав народний депутат 18 січня.

Так, тепер у всеукраїнських ЗМІ почала з'являтися інформація, що звільнити можуть заступника голови ОП Кирила Тимошенко. Про це в свою чергу повідомив сьогодні, 19 січня, народний депутат Олексій Гончаренко.

"Мої джерела повідомляють, що буде звільнений Кирило Тимошенко з посади заступника голови Офісу президента", - написав він.

При цьому Гончаренко також повідомляє, що можливе звільнення одного з міністрів України.

Як пише українське видання "NV", кандидатами на майбутнє звільнення можуть бути Кирило Тимошенко, а також кілька голів ОДА, яких пов'язують з ним. Також ще одним кандидатом на звільнення може бути міністр енергетики Герман Галущенко.

В коментарі виданню "Детектор медіа" Тимошенко назвав свою можливу відставку "брєднями з телеграм-каналів".

Варто зазначити, що саме Кирило Тимошенко є куратором Запорізької області. Цікаво, що неофіційно в ЗОВА саме його називають тією людиною, яка "стоїть горою" за зам голови області Злату Некрасову, яка є однією з головних фігуранток справи розкрадання гуманітарної допомоги.

Серед найперших, хто розповів про можливе звільнення Тимошенко - є відомий канал "Джокер". Також він повідомляє про звільнення з посади й голови ЗОВА Олександра Старуха. 

Нагадаємо, ще у жовтні 2022 року "ЗаБор" розповідав, що НАБУ проводила обшуки у радниці Тимошенко Олени Симоненко. Ці перевірки, за даними ЗМІ, також були пов'язані з розкраданнями гуманітарної допомоги.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4138. Теги: Старух Александр
Поделиться: